כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

נשיא חדש לתערוכת Fresh AgroMahsov

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.04.2013
/ 13:25

ד"ר רענן כהן נבחר לשמש כנשיא 'Fresh AgroMahsov 2013', התערוכה השנתית המובילה של ענף שיווק תוצרת חקלאית טרייה ויעמוד בראש ההנהלה הציבורית שלה.

ד"ר כהן הוא יו"ר דירקטוריון החברה הממשלתית שוק סיטוני לישראל, שתפקידה הוא להקים שוק סיטוני חדש בסמוך למחלף מסובים, דבר שיביא להקטנת פערי המחירים בשיווק תוצרת חקלאית ויפתור את הריכוזיות בתחום. הקמת השוק תביא להורדת פערי התיווך לטובת הצרכן, תקטין את עלות התוצרת החקלאית, תשפיע לטובה על מדד המחירים לצרכן בו הירקות והפירות מהווים 2.4% ותביא לחיסכון של כ-2.5 מיליארד שקלים לצרכן הישראלי.

ד"ר רענן כהן הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב, בעל תואר ראשון בהיסטוריה כללית, תואר שני ותואר דוקטור, בהיסטוריה של המזרח התיכון. את דרכו הפוליטית במפלגת העבודה החל בשנת 1998 נבחר לתפקיד מזכ"ל המפלגה.

התערוכה הבינלאומית 'Fresh AgroMashov' לייצור ושיווק תוצרת חקלאית טרייה, אשר תתקיים בחודש יוני הקרוב בפעם ה-23 ברציפות, מהווה במה מרכזית למפגש מקצועי בין מגדלים, סיטונאים, יצואנים ויבואנים של שיווק תוצרת חקלאית טרייה מהארץ ומחו"ל.

במסגרת התערוכה, אשר תיערך בתאריכים 11-12/6, תתקיים גם ועידת ישראל ה-3 לחקלאות, אשר תשמש במה לדיון ציבורי בסוגיות עקרוניות וערכיות הנוגעות לתרומת החקלאות והחקלאים בישראל לחברה, לכלכלה, לביטחון ולאספקת המזון הסדירה לאוכלוסיית ישראל. הועידת תתקיים השנה ביום השני של התערוכה.

תגובות
אין תגובות למאמר