כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יום הרצל 2013 מתקרב

מאת: חדשות 'מפיק' /
15.04.2013
/ 12:12

כ- 1000 מתנדבי שנת שירות ישתתפו ביום ייחודי המציין את יום הולדתו ה- 153 של חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל. יום הרצל 2013 יתקיים בהר הרצל שבירושלים ביום ראשון הקרוב- 21/4, ויעסוק בהגותו ופועלו של האיש תוך דגש על נושא "החלום" והרלוונטיות שלו לימינו. הפקת היום משותפת לארבעה גורמים: משרד ראש הממשלה והמועצה הציבורית להנצחת הרצל, הקרן הקיימת לישראל, המטה לתרבות ישראל במשרד החינוך ומרכז הרצל מיסודה של ההסתדרות הציונית העולמית.

החגיגות יעמדו בסימן "בין חזון למציאות", כאשר במהלך ההפנינג יתקיימו סדנאות ופעילויות יצירתיות מקוריות. במסגרת התחנות השונות יבחנו המשתתפים את חשיבותו, חזונו ומקומו של הרצל בגיבוש הזהות הישראלית. את הסדנאות השונות ינחו עיתונאים בכירים שיקיימו רב-שיח על נקודות היסוד בזהות היהודית-ישראלית-ציונית. בנוסף, ישתתפו בתחנות השונות שחקנים מקצועיים, אמנים מובילים ובכירים.

במסגרת האירוע יתקיים המופע יוצא הדופן- 'אופרת-רוק – אם תרצו', בהשתתפות מיטב האמנים, ביניהם- דנה ברגר, דין דין אביב, גלעד שגב, צחי הלוי, להקת הגרובטרון ולהקת תנועות הנוער. המופע מבוסס על כתביו של חוזה המדינה, ובמהלכו יושמעו מיטב משירי הארץ בשילוב קטעי קישור המורכבים מציטוטים של הרצל.

בסיום הפעילות, ייערך טקס מרכזי בהשתתפות מכובדים, חיילי צה"ל ותנועות נוער. בין המשתתפים בטקס- שר החינוך, ח"כ שי פירון; יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, אברהם דובדבני; יו"ר המחלקה לפעילות בתפוצות, הגברת גוסטי יהושוע-ברוורמן ועוד. 
תגובות
אין תגובות למאמר