כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

PET SHOP BOYS בדרך לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.04.2013
/ 9:55

רק אתמול שלחנו אתכם לטיול מסביב לעולם על מנת שתוכלו לראות את מופעי המוזיקה הכי טובים שיש לפסטיבלים הגדולים להציע לכם, אבל נראה שלאט לאט המופעים האלה מגיעים גם ללבנט. היום אנחנו מתבשרים על הרכב נוסף שצפוי להגיע לארץ- צמד האלקטרו-פופ הענק 'פט שופ בויז', שיגיעו לישראל שנייה אחרי שיסיימו לחרוך את במות הפסטיבלים הגדולים ביותר.

ה'פט שופ בויז' (נערי חנות חיות המחמד, כפי שקרא להם בזמנו דן כנר) הם הצמד ניל טננט וכריס לואו, שהחלו את דרכם באנגליה של שנות השמונים המוקדמות. את הפריצה הגדולה שלהם עשו עם השיר WEST END GIRLS שהפך ללהיט ענק בתקופתו. היה זה תור הזהב של השניים, שהפיקו להיט אחרי להיט והצליחו בענק.


עם השנים דעכה מעט ההצלחה של הצמד. זאת, כמובן, עד שהוציאו בשנת 1993 את הסינגל GO WEST, הגירסה שלהם לשירם המפורסם של הוילג' פיפל, שלווה באנימציה ממוחשבת והומוארוטיקה מרומזת, והפך ללהיט הכי גדול של הצמד ברחבי העולם כולו. כן, גם בישראל.מאז ועד היום, מצליח ההרכב, אשר אמור לשחרר בהמשך השנה את אלבומו ה- 12- 'ELECTRIC', לשמור על מקום של כבוד בליבם של חובבי הפופ האלקטרוני, ולאחרונה חווים תחייה מסויימת, כאשר הוזמנו להופיע על בימות כמה מהפסטיבלים הנחשבים בעולם.

זו צפויה להיות הופעתם השלישית של ה'פט שופ בויז' בישראל, לאחר שביקרו כאן בשנת 1999, ושוב ב- 2009 בגני התערוכה. הצמד יופיע בהיכל נוקיה ב- 23 בחודש יוני הקרוב בהפקת חברת 'פלאג הפקות', אשר אחראית גם לפסטיבל PLUGfest שאמור להתקיים בחודש הבא.
 
(תמונת מסגרת: יח"צ חו"ל)
תגובות
אין תגובות למאמר