כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מדריך 'מפיק' לפסטיבלים מסביב לעולם

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.04.2013
/ 16:00

בזמן שאתם מחכים להופעות של ברברה סטרייסנד ושל טריפונס, בזמן שאתם מנסי להשיג כרטיסים לפסטיבל 'אינדי נגב', פסטיבל 'יערות מנשה' ופסטיבל 'פלאגפסט' שאולי יתקיים ואולי לא ואף אחד לא יודע, בזמן הזה, ברחבי העולם מתקיימים פסטיבלי ענק שנותנים לחובבי המוזיקה חוויות יוצאות דופן ומציעים להם רשימת אמנים שלא תגיע לישראל במשך עשור.

אז זה הזמן לקנות כרטיס טיסה או לאכול את הלב, כי זה מה שאתם מפסידים:

נתחיל עם חביב המדור – פסטיבל 'סונאר' ברצלונה. אחד הפסטיבלים החשובים בתחום המוזיקה המתקדמת, שיחגוג השנה עשרים שנות פעילות, מה שאומר חגיגות יום הולדת מטורפות, ומבטיח חוויה בלתי נשכחת לאלפי המשתתפים בו.

מי יהיה שם? מי לא. מארגני הפסטיבל מצליחים לאסוף שנה אחרי שנה את גדולי השמות להופעות ומסיבות אל תוך הלילה, וגם השנה הם לא טמנו ידם בצלחת. בין המופיעים תוכלו לפגוש את 'פט שופ בויז', דיפלו, קראפטוורק, לורן גרניה, ניקולאס ז'אר, והרשימה עוד כל כך ארוכה.

הפסטיבל יתקיים בסוף השבוע השלישי של יוני (13-15/6) וכדי ליהנות ממנו תיאלצו להיפרד מ- 175 אירו.אנחנו נשארים בברצלונה, עם פסטיבל פרימוורה סאונד, שמתקיים בסוף חודש מאי (22-26/5) הקרוב, ופונה יותר לחובבי הרוק שביניכם.

אחד מרגעי השיא שצפויים בפסטיבל השנה, אמור להיות המופע של הלהקה הבריטית בלר, אבל זהו כמובן רק קצה הקרחון. עוד יופיעו בפסטיבל- ניק קייב, קריסטל קאסטלס, פיונה אפל, וגם כמה אמנים אלקטרונים, ביניהם ג'ון טלבוט (שאמור להופיע גם בפסטיבל פלאגפסט) ו'פור-טט' המוערך.

מחיר כרטיס לפסטיבל עומד על 80 אירו ליום.אנחנו מדלגים בקלילות של איילה לפסטיבל גלסטונברי האנגלי, שנחשב לאחד הפסטיבלים הגדולים בעולם, וכשמסתכלים על השמות שהולכים להופיע בו, אפשר להבין למה הוא קיבל את המוניטין הזה. הרולינג סטונס, ארקטיק מאנקיז, פריימל סקרים, אלביס קוסטלו, קלקסיקו, דינוזאור ג'וניור ועוד כל כך הרבה להקות ואמנים, כאשר רגעי השיא של הפסטיבל יהיו ההופעות של אסתר רדא ולהקת הקולקטיב הישראלים. רגעי השיא שלהם, כמובן.

הפסטיבל יתקייים השנה בין התאריכים 26-30/6, אבל אם לא רכשתם כרטיסים מראש, תיאלצו לוותר על החוויה, מאחר והכרטסים נגמרו כבר לפני כמה חודשים.


טעימה קטנה מהפסטיבל

לפני שאנחנו חוזרים לארץ, ניתן לכם רק הצצה קטנה במה שהיה יכול להיות אם פסטיבל 'לולהפלוזה ישראל' לא היה מתבטל.

'לולהפלוזה' שיקגו יתקיים בין התאריכים 2-4 באוגוסט ויכלול בין היתר הופעות של הקיור, ניו אורדר, הוט ציפ, קווינז אוף דה סטון אייג', סטיב אנג'לו, לנה דל ריי, ועוד כל כך הרבה שמות ענק, שהמדור מתחיל לקנא בכל אותם ברי מזל שיגיעו לאירוע הענק הזה.

גם כאן, הכרטיסים עומדים להסתיים בקרוב, כך שאם אתם רוצים לרכוש כרטיסים ב- 95 דולרים ליום, זה הזמן לעשות את זה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר