כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

580 נגנים על במה אחת בפסטיבל כפר סבא

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.04.2013
/ 10:23

580 נגנים בו זמנית על במה אחת, עם הסולן מתי כספי – מופע יוצא דופן זה יהיה חלק ממופע הסיום של פסטיבל כפר סבא לביג בנד ותזמורות, אשר יתקיים השנה בהיקף רחב לרגל חגיגות 110 שנים לעיר.

הפסטיבל, שיתקיים לקראת סוף החודש, ייערך השנה בפעם 24, ויארח אורחים מוזיקליים מהארץ ומחו"ל. בין האורחים- להקת פורטרט, אשר תחגוג גם היא 24 שנים להיווסדה ותתאחד למופע מיוחד בו תארח את דנה ברגר, שלמה גרוניך יארח את מארש דונדורמה ועוד. במהלך ימי הפסטיבל יתחרו תזמורות ולהקות ביג-בנד שונות. לראשונה השנה יתארח ביגבנד מהעיר רוסטוב מרוסיה, ותזמורת הצופים האורתודוקסים מיפו. 

פסטיבל כפר סבא לביג בנד ותזמורות - מתי כספי

(צילום: יח"צ)

בפסטיבל, אשר החל דרכו לראשונה בשנת 1989, ישתתפו תזמורות נוער ובוגרים מכל רחבי הארץ. האירועים יתקיימו הן באולמות במהלך שעות היום והן תחת כיפת השמיים. בשעות אחר הצהריים והערב בשלושת ימי הפסטיבל יהפכו פינות שונות בעיר לבמות מוזיקליות בהן מנגנות תזמורות בהרכבים שונים ולצידם מיצגי רחוב ומיצג נגנים באוויר בגובה של עשרות מטרים מעל הקהל.

פסטיבל כפר סבא לביג בנד ותזמורות - שלמה גרוניך ומארש דונדורמה
(צילום: נגה כהן אלורו)

עבור הקהל הצעיר יתקיים המופע המיוחד- ה"קונצרטף" -  קונצרט מוסבר לגיל הרך עם התזמורת העירונית כפר סבא, בניצוחו של יאיר משיח.

את הפסטיבל יחתום קונצרט סיום חגיגי בו תארח התזמורת הייצוגית כפר סבא, בניצוחו של עפר עין הבר, תזמורות נוער מהארץ ומחו"ל. אל התזמורות יצטרף, כאמור, מתי כספי בנגינה בפסנתר ובגיטרה ובביצוע משיריו האהובים עם 580 נגנים איתו על הבמה.

האירוע יתקיים בין התאריכים 23-25 באפריל.

תגובות
אין תגובות למאמר