כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עצמאות אלקטרונית בגני התערוכה

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.04.2013
/ 15:24

שישה תקליטנים בעלי שם בינלאומי בתחום המוזיקה האלקטרונית ינגנו במסיבת יום העצמאות- INDEPENDENCE DAY MINIFEST 2013, שתתקיים ביום שני הבא, 15/4, בביתן 1 של גני התערוכה, תל אביב.

בפסגת האירוע ניצב התקליטן והמפיק הישראלי גיא גרבר- שחקן מרכזי באליטה של האלקטרוניקה וחבר בכיר בחוג הסילון של האנדרגראונד. מדובר באחד האמנים הישראלים המצליחים בעולם בתחום המוזיקה האלקטרונית, שמצליח לסחוף את הקהל שלו כל פעם מחדש. גרבר  מגיע לישראל אחרי יציאת האלבום המשותף שלו עם אגדת ההיפ הופ, פאף דדי, ובמקביל ליציאת אלבום אומן בלייבל 'פאבריק' הלונדוני.


Art Department- הצמד הקנדי שמדורג מקום 21 בעולם- (לפי המגזין הנחשב ResidentAdvisor)  נמצא עכשיו בסבב הופעות עולמי, תוך שהם משיקים דיסק חדש. הקשת המוזיקלית של הצמד  נעה בין האוס וטכנו, לדאבסטפ ופאנק.UMEK- כבר שני עשורים שהמפיק/דיג'יי הסלובני לא מפסיק לנסוע הופעות בפסטיבלים לתקלוטים במועדונים עם יותר מ 244- הופעות בשנה. הוא נכלל בעשיריית תקליטני הטכנו הטובים בעולם. בנוסף הוא מגיע לכאן לתת הופעה חיה.Subb-an הנו תקליטן בריטי שנבחר בשנת 2011 לדיי גיי הפורץ של השנה. לאחרונה הופיע בפסטיבלים מהגדולים בעולם, ביניהם ווטרגייט (ברלין) וסונאר (ברצלונה) וזו הופעת בכורה שלו בארץ.

אחרון, יופיע Damian Lazarus, מי שהוכתר על ידי "DJ Mag " האיש שמנגן את אלבומי האנדרגראונד הטובים בעולם. דמיאן הוא בעליו של אחד הלייבלים המצליחים היום בתחום המוזיקה האלקטרונית. בעבר ניגן בפסטיבל סונאר (ברצלונה) וב-DC10 (באיביזה).עוד יופיע באירוע, הכוכב העולה הישראלי רועי רוזנפלד.

האירוע יתקייים בהפקת PAN, קהילה של חברים המגיעים מתחומי מוזיקה וחיי הלילה, המפיקים אירועים ומופעים בתחום הופעות התקליטנים.

 

תגובות
אין תגובות למאמר