כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מרתון הרצאות בסטודיו 6B

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.04.2013
/ 10:13

סטודיו 6B בתל אביב יקיים בשבוע הבא את האירוע 6X10.

במהלכו של האירוע, שיתקיים ב- 18/4, שישה מעצבים משישה תחומים שונים יגיעו לסטודיו לערב אחד ויעבירו הרצאות קצרות, בנות עשר דקות, כל אחד בתחומו.

במהלך האירוע תוכלו לפגוש את מיקי בן גן, אדריכל, בוגר אוניברסיטת ת"א, ממייסדיו ובעליו של 'סטודיו 6B', שיספר על תהליך יצירת הספר 108, עד הוצאתו לאור; זאב אנגלמאייר, אמן, צייר קומיקס והומוריסטן, אשר יציג בהרצאתו בסדר אלפבתי מושגים של לפני עידן הפוליטיקלי-קורקט ויספר על המכנה המשותף שלהם; עדי וייסלר-זפרן, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, יספר במהלך הרצאתו על קבוצת המעצבים השיתופית, בה לוקח חלק- 'ארבע וחמישה'.

עוד יוכלו המשתתפים לפגוש את טל ברימר, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר שתספר בהרצאתה על עיצוב חללי תצוגה שהיא בונה למעצבים; לי נתן, נציגת סניף חיפה, בוגרת לימודי עיצוב אופנה במכללת FIDM בסן-פרנסיסקו, תספר בהרצאתה על תהליכי יצירה ועיצוב העוברים השראה מחקר והולדת רעיון; לילך מרזר, אדריכלית, בוגרת אוניברסיטת ת"א תציג את פרוייקט Givat ram – observation lane  - פרוייקט המוזיאון הפתוח – האוניברסיטה העברית – קמפוס גבעת רם. שביצעה במסגרת עבודתה במשרד 'יאיר אביגדור -  אדריכלות ותכנון ערים'.

תגובות
אין תגובות למאמר