כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס היין הרביעי יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.04.2013
/ 13:19

פסטיבל 'בשביל היין', אשר חוזר לראש פינה ולצפון הארץ ויתקיים בתחילת חודש מאי הקרוב, ייפתח בכנס היין הרביעי שייערך ב- 2/5 בסינמטק ראש פינה ויכלול הרצאות מרתקות בעלות ניחוח של ענבים ועפיצות מרתקת עבור חובבי ויצרני היין.

האירוע כולו יתמקד ב נושא גידול גפן וייצור יין בר קיימא. במהלך הכנס ייסקרו שלל היבטים של התפיסת השונות הקיימות בנושא, וייבחנו כל מיני היבטים מעשיים של גידול והפקת יין לפי מודלים קיימים בעולם.

אורח הכבוד של הכנס יהיה כתב היין הבריטי – ד"ר ג'יימי גוד, האחראי בין היתר לאתר האינטרנט www.wineanorak.com , בעל טור קבוע בעיתון 'סאנדיי אקספרס', ושותף בכתיבת ספרי יין שונים. בהרצאתו, יסקור את הנעשה בתחום הקיימות בגידול גפן וייצור יין בעולם וידבר על התחום הקרוב ללבו, אותו הוא מכנה "יין אותנטי".

דוברים נוספים בכנס יהיו ד"ר ליאורה שאלתיאל הרפז, מהמכללה האקדמית תל-חי, שתסקור את הנושא 'חקלאות וסביבה- הקונפליקט ופתרונו'; ד"ר עפר סיטבון, מנהל המכון לאחריות תאגידית, בנושא 'סחר הוגן – מה זה ולמה זה חשוב?'; פרופסור גיורא ריטבו, מהמכללה האקדמית תל-חי, שידבר על 'יישום ביקבים של מערכת לטיפול בשפכים'; מעיין חי, ייננית, שתדבר על 'ניהול כרם בר קיימא - הלכה למעשה' ועוד.

תגובות
אין תגובות למאמר