כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ברברה סטרייסנד תופיע בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
24.03.2013
/ 13:32

דיוות העל, ברברה סטרייסנד, הודיעה כי תופיע בישראל בחודש יוני הקרוב. ההופעה, אשר תתקיים באיצטדיון בלומפילד ב- 20/6, תסגור את סיבוב ההופעות האירופי של הזמרת, אשר יכלול בסך הכל חמש הופעות.

סטרייסנד תגיע לארץ בליווי תזמורת של 60 נגנים ושלושה אורחים מיוחדים- כריס בוטי, בנה - ג'ייסון גולד, ואחותה רוזלין קינד שליוו אותה גם בשנה שעברה במופע המדובר בברוקלין.

הקריירה של ברברה סטרייסנד כוללת 10 פרסי גראמי, 51 אלבומי זהב, 30 אלבומי פלטינה ו- 13 אלבומי מולטי פלטינה. היא מחזיקה בשיא בכל הקשור למכירות תקליטים ולאחת מעשרת האמנים הנמכרים ביותר בעולם בכל הזמנים. סטרייסנד היא השחקנית הראשונה שזכתה בשני פרסי אוסקר, 12 פרסי טוני, 10 פרסי גראמי, 5 פרסי אמי, 12 פרסי גולדן גלובל, פרס הבימאים האמריקאי ועוד ועוד.צוות ההפקה מבית שוקי וייס, אשר מפיק את המופע בארץ, בשיתוף עם נציגי סטרייסנד, סיירו ובחנו אתרים לקיום המופע הגרנדיוזי. מטעמים טכניים ודרישות מופע מורכבות מרבית המקומות לא ענו על הדרישה ואצטדיון בלומפילד נבחר כאתר המתאים לקונצרט. צוות ההפקה המשותף "יבנה" את  האצטדיון כתיאטרון אינטימי תחת כיפת שמיים. הבינוי ישלים את המבנה הכללי של האצטדיון כך שגם במובן האקוסטי התנאים יהיו אופטימאליים ובסיוע מערכות קול משוכללות שתגענה לישראל, מובטח כיסוי מלא לכל מבקרי המופע. זוויות הצפייה יהיו נוחות כמו גם ליושבי השורות הראשונות ולקהל הצופים בישיבה על כר הדשא, כך שהמסכים הגדולים יהוו גיבוי ולא מוקד צפייה עיקרי.

הבמה, אשר עליה אמון המעצב דייויד ג'ורג', תמוקם בצידו הרחב (המזרחי) של האצטדיון. כל השטחים מסביב לאצטדיון ישמשו לחדרי הלבשה, חזרות לתזמורת, חדרי הלבשה, איפור, אולפני וידיאו, ושטחים לאירוח קהל ה- VIP. 

סטרייסטנד תגיע לישראל לאחר הופעותיה בארבעת היעדים באירופה עם כ- 120 אנשי צוות אליהם יחברו עוד כ 650 אנשי צוות מקומי. הציוד יגיע בבטנו של מטוס מטען ייחודי ומטוס חכור יביא את אנשי צוותה של האמנית.

מהפקת המופע נמסר כי ההפקה נערכת לקליטת מעריצים מכל העולם שיבואו לצפות במופע הייחודי בישראל ובתי המלון בתל אביב נערכים בהתאם.
תגובות
אין תגובות למאמר