כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קוקה קולה ממשיכים למחזר ובגדול

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.03.2013
/ 16:52

חברת קוקה-קולה ישראל ממשיכה לקיים אירועי מיחזור גדולים על מנת לחנך את הדור הצעיר ולתת זווית מעניינת לאירוע פסח. והפעם- מפעל המחזור - Coca-Cola Recycling Factory.

במסגרת הפעילות, אשר תופק על ידי חברת 'פרומרקט', תקיים קוקה-קולה, לראשונה בתוך מפעל הייצור שלה בבני ברק, 'מפעל מחזור' שימחיש למבקרים בזמן אמת ובאמצעות מכונות משוכללות את האפשרויות שמציב בפנינו מחזור מוצרים.

כך לדוגמא, יוכלו ליהנות המבקרים ממכונה שתהפוך פקקי בקבוקים לצלחות מעופפות, ממכבש מיוחד שיהפוך פחיות לתליוני צעצוע לצד מגוון אטרקציות נוספות. כל הפעילויות ישלבו הפעלה אקטיבית של הילדים ושילובם בהליך היצירה, ובסיום כל פעילות יקבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות שייווצרו כמתנה למזכרת.

מפעל המחזור של קוקה קולה

זו היא השנה השנה השלישית ברציפות שקוקה-קולה משקיעה משאבים ביצירת פעילויות רבות משתתפים לקידום נושא המחזור, וזאת כחלק מאסטרטגיית אחריות סביבתית כוללת במטרה להעלות את המודעות של הציבור לחשיבות הנושא, כמו גם לעודד אותו למחזר. פעילות זו ממשיכה את "חנות המחזור של קוקה-קולה" שהוקמה במתחם התחנה בתל-אביב בשנת 2011 ואת "הספארי הממוחזר של קוקה-קולה" שהתקיים בשנה שעברה בפארק המחזור חירייה.
מפעל המחזור של קוקה קולה
הכניסה לפעילות הינה ללא תשלום בתמורה לבקבוק / פחית ריקים לכל משתתף.

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  אין חכם כבעל ניסיון