כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל יערות מנשה מציג - 70 מופעים בשלושה ימים

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.03.2013
/ 11:08

פסטיבל יערות מנשה, שהסתמן בשנים האחרונות כהצלחה מפתיעה, חוזר בפעם החמישית ומרחיב את פעילותו. הפסטיבל, שיתקיים בין התאריכים 2-4 בחודש מאי, ייערך כבכל שנה בלב יעער קק"ל במרחב הביוספרי של רמת מנשה, ויכלול למעלה מ- 70 מופעים שיתקיימו על ארבע במות פעילות במשך שלושה ימים.

הפסטיבל הינו אירוע רב תחומי המחבר זו שנתו החמישית בין מחול, תיאטרון, ספרות ואמנות פלסטית, ובין מופעי מוזיקה גדולים שהם בסופו של דבר עמוד התווך של האירוע, אשר שם דגש על שילוב מופעים מיוחדים ובולטים בנוף המקומי לאותה שנה. הביקוש הרב בשנים הקודמות הוביל למכירת כל הכרטיסים מראש, כפי שמצפים המארגנים שיקרה גם השנה.  

בין המופיעים השנה בפסטיבל- הדג נחש, הבילויים, יוסי פיין והאקסנטריקס, האחים רמירז, אטליז, שי צברי, גבע אלון, קולולוש, כלבי רוח, ירונה כספי והרשימה עוד ארוכה.

הדג נחש
הדג נחש
(צילום: גיא כושי ויריב פיין)

לצידם, יתקיימו הפקות מקור אשר יופקו במיוחד עבור הפסטיבל, ביניהם- להקת המחול Maria Kong במופע מיוחד עם Tiny Fingers; נועם פרתום ויונתן כנען – במופע ספוקן וורדס ומוזיקה חיה; אנסמבל אדמה, שותפים ותיקים של פסטיבל יערות מנשה, אשר מעלים גם השנה מופע מיוחד שנוצר במיוחד עבור הפסטיבל ויעלה בהצגת בכורה; DJ Mesh ובנו הנדלר - במופע מחווה מיוחד לציון יום שנה למותו של MCA מלהקת העל האמריקאית הביסטי בויז.

הבילויים
הבילויים
(צילום: איתי נאמן)

בנוסף, יתקיימו כיתות אמן בשיתוף עם ביה"ס רימון ומרצים אורחים. רשימת הסדנאות כוללת את אריאל הורוביץ בסדנת הלחנת שירים, אבנר קנר בסדנת הרמוניה קולית, רונן שמואלי בסדנת אלתור וג'אם, אסף תלמודי בסדנת מוזיקה יהודית ועוד.

תערוכת האמנות 'שבטך ומשענתך' תלוווה את האירוע לכל אורכו. מדובר בפרויקט פיסול קבוצתי בו ,תגיע קבוצה אל מרחב היער טרם הקמת הפסטיבל, על מנת לשהות בו, להתחבר למקום וליצור בו ביחד שבט חי ואמנות גם יחד. התערוכה תנסה לבחון מה הוא שבט, כיצד הוא קם לחיים, וכיצד הוא מתנהל יחדיו, בתוך ציר זמן משותף. משתתפים: אפרת נעמי ירקוני, פנינה בן דוד, שני שמש, אסף סויסה, ליאת דניאלי, עופרה שטרזר, בן אטיאס, בנימין יעקוביאן, אלכס קאצ'ה והדר עמנואל

פסטיבל יערות מנשה 2012
(צילום: גיא פריבס)

בנוסף לתערוכה, יוצבו בשטח מיצגים נוספים, עבודות סאונד ווידאו, תערוכה של עבודות מיניאטוריות ועבודות מחומרים שנאספו מהזבל.

 

תגובות
אין תגובות למאמר