כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שינויים מרחיקי לכת ב'מרתון ג'ילט תל אביב'

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.03.2013
/ 17:02
ביום שישי הקרוב אמורה להתקיים ברחבי תל אביב חגיגת הספורט הגדולה של העיר, שבשיאה, המרתון הגדול שכבר הפך למסורת שנתית ומושך אליו אלפי משתתפים. כעת, בעקבות תנאי מזג האוויר השרביים, מסתמן כי קיומו של האירוע עומד תחת צל כבד.

למזג אוויר חם כמו זה שפוקד את אזורנו השבוע לא ציפו מארגני המרתון התל אביבי, כשקבעו אותו לאמצע חודש מרץ. אבל לטבע היו תכניות משלו, או שאולי זהו אפקט החממה המפורסם שהחליט להקדים את הקיץ בחודש, וביום שישי הקרוב צפויות לפקוד את תל אביב 36 מעלות. בעקבות מזג האוויר החם, משרד הבריאות המליץ למארגני המרתון להפסיק את כל אירועי הריצה בשעה 8 וחצי בבוקר, זאת על מנת למנוע סכנה לרצים.

לפני שנתיים, בשל תנאי מזג אוויר דומים, לא הצליחו לסיים את המרתון חמישה עשר משתתפים, ונזקקו לטיפול רפואי. אחד מאותם רצים נפטר מספר ימים לאחר מכן.

בינתיים, הוקדמה ההזנקה של כל המקצים במרתון בחצי שעה על מנת לתת לרצים דקות נוספות של חסד בחסות החשכה.

בעמוד הפייסבוק של המרתון נכתב- "לאור חרושת השמועות, אנו מבהירים: כרגע אין כל שינוי מעבר למה שהודענו אתמול, ומקצה המרתון מתקיים כסדרו. העירייה צריכה לקבל החלטה סופית בהתאם להמלצות משרד הבריאות ונדאג לעדכן אתכם בהקדם. בריאות הרצים היא בראש מעייננו."
 
עדכון - 12/3 17:57

מארגני המרתון הודיעו בשעה האחרונה כי עקב עומס החום הצפוי בסוף השבוע הקרוב, יידחה המרתון המלא (42 ק"מ) לסוף השבוע הבא. כל שאר המרוצים והפעילויות ייתקיימו כסדרם.

"רצים יקרים שימו לב! מרתון ג'ילט תל-אביב יתקיים ביום שישי הקרוב כסדרו. מקצה 42.2 ק"מ יידחה ליום שישי בשבוע הבא 22.3.2013 וייערך בפארק הירקון. פרטים לגביו יפורסמו בקרוב.

בשל השרב הכבד הצפוי ביום שישי ובעקבות הנחיות משרד הבריאות הוחלט להקדים את שעות מקצי הריצה במרתון ג'ילט תל-אביב. את שעות הזינוקים החדשות תוכלו לראות בקישור המצורף. בפני רצי המרתון שלוש אפשרויות: להשתתף בשבוע הבא במקצה המלא, להשתתף השבוע באחד המקצים הקצרים יותר (21.1 או 10 ק"מ) ולקבל את ההפרש הכספי או לא להשתתף כלל ולקבל זיכוי כספי מלא. 

אין צורך להתקשר למטה המרתון על מנת לבטל, להירשם בשנית או לשנות מקצה. השבב שלכם יתעדכן אוטומטית לאחר שתרוצו/אי הגעתכם. אנו מקווים לראות אתכם השבוע או בשבוע הבא, ומאחלים לכל הרצים ריצה מוצלחת ובטוחה." לשון ההודעה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר