כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

החלה הספירה לאחור לקראת אירועי המכביה ה- 19

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.03.2013
/ 14:07

במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר בכפר המכביה, הוכרז רשמית על התחלת הספירה לאחור לאירועי המכביה ה- 19 שיתקיימו בקיץ הקרוב.

המכביה ה- 19 תהיה, לפי כל הנתונים העומדים כיום לרשותנו, המכביה הגדולה בהיקפיה אי פעם, גם במספר הספורטאים המשתתפים, גם במספר ענפי הספורט בהם מתחרים, גם בהשקעה תקציבית מצד ממשלת ישראל, גופים ציבוריים וגופים פרטיים וגם בהיקף המעורבות והשותפות מצד הישראלים.

קרוב ל- 9,000 ספורטאים מ- 72 מדינות ב- 42 ענפי ספורט שונים בארבע קטגוריות שונות (נוער, פתוחה, מאסטרס ופאראלימפי) יגיעו לישראל להתחרות, להיפגש, להכיר ולהתחבר באירוע הספורט הגדול של ישראל, המתקיים פעם בארבע שנים כבר למעלה משמונים שנים.
 
מדובר באירוע ענק בסדר גודל בינלאומי, אשר עלות הפקתו כ- 150 מיליון שקלים. רק כדי לסבר את האוזן, למשחקים האולימפיים מגיעים כ- 11,000 ספורטאים מרחבי העולם.

בין הספורטאים שיגיעו לארץ לכבוד התחרויות- אלי רייזמן, מדליסטית אולימפית מארצות הברית, אשר זכתה באולימפיאדת לונדון 2012 במדליות זהב בקבוצתי ובתרגילי הרצפה, ובמדליית ארד בתרגילי הקורה. פליפה קטידאי, ג'ודו, מדליסט אולימפי מברזיל. זכה באולימפיאדת לונדון 2012 במדליית ארד בקטגורית עד 60 ק"ג. אלברטו משען, רכיבה על סוסים, מקסיקו. הגיע למקום חמישי בגמר קפיצות באולימפיאדת לונדון 2012. דאלן סטנפורד, קווין סווירן, זכארי טסט מארצות הברית. חברי נבחרת ארצות הברית ברוגבי 7. כמו כן ישתתפו באירוע מיטב הספורטאים הישראלים, אשר יתחרו בענפים שלהם כחלק מנבחרת ישראל.
 

השנה יצטרפו למכביה הענפים הבאים: הוקי קרח, כדור יד, קליעה, קשתות, שחיה – מים פתוחים, ברידג' ובדמינטון.

טקס הפתיחה של משחקי המכביה יתקיים ב- 18 ביולי באיצטדיון טדי שבירושלים בהפקת גד אורון ובבימויו של רן צחור.

אירוע הנעילה, שיתקיים גם הוא באיצטדיון טדי שבירושלים ב- 30 ביולי, יתקיים בהפקת אילן פקטור מחברת 'קשר פקטור' ובבימויו של רונן פלד-חדד, ישאב את השראתו מפסטיבלים ברחבי העולם כדוגמת TOMORROWLAND, ויכלול מסיבת ענק עם תקליטנים ישראלים בסדר גודל בינלאומי.
 
תגובות
אין תגובות למאמר