כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.03.2013
/ 13:09

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

מירוץ מבחן

מותג הרכב 'אאודי' החליט לתת ללקוחותיו את האפשרות לקחת את הרכבים שלו לנסיעת מבחן במסלול מירוצים מיוחד, על מנת שאלה יוכלו ליהנות מהאפשרויות שמציבים בפניהם המנועים החזקים ועיצוב הרכב הדינמיים. הבעיה היא, שמרוצי מכוניות הם לא הדבר הכי בטוח בעולם, בעיקר כשאתה נותן את ההגה בידיהם של נהגים אשר לא מנוסים במיוחד בנהיגה מסוג זה.

אלא אם אתה שולח אותם להתחרות במסלול המכוניות המיוחד שהקימה החברה.שחרור מהיר

מותג הבירה המקסיקנית 'SOL', יצא בפעילות קד"מ מיוחדת בלב לונדון. ידוע שהאנגלים נוהגים לעצור בפאב השכונתי בדרכם הביתה מהמשרד על מנת להשתחרר מעולו של היום. החברים ב'סול' החליטו לקחת את המנהג הזה צעד קדימה ולגרום לבריטים המעונבים להשתחרר באמצעות מכונת מחזור מיוחדת שהציבו בעיר.

מכונת המחזור קראה לעוברים והשבים להשליך לתוכה את העניבות שלהם. מי שעשה זאת, קיבל בחזרה חלק ממנה, כאשר מחובר אליה שובר המקנה בירה חינם בפאב הסמוך. בירה 'סול', כמובן.קור מחמם לב

כל מי שביקר בגרמניה יודע כמה יכול להיות קר במדינה האירופית. במהלך חודשי החורף הטמפרטורה ברחבי המדינה יכולה לצנוח עד למינוס 16 מעלות צלזיוס ואף יותר מכך. מזל שהבתים מחוממים בצורה כל כך טובה. אבל מה עושים אלה שאין להם בית?

המבקרים בבתי הקולנוע הגרמנים גילו בחורף האחרון כי החימום באולמות כובה, ועליהם להסתפק בשמיכות דקות שהושארו עבורם על הכסאות. כאשר היה להם מספיק קר, הוקרנו עבורם ראיונות שבוצעו עם הומלסים ברחבי העיר, שהסבירו לאותם שוחרי קולנוע כי 8 מעלות, הטמפרטורה ששררה באותו זמן בבתי הקולנוע, נחשבת עבורם טמפרטורה נעימה, וכי הקור האמיתי מתחיל כאשר מגיעים לאפס מעלות.

לאחר שנחשפו לסבלם של דרי הרחוב, יכלו המבקרים בקולנוע לתרום לעזרתם באמצעות QR קוד שהוצמד לשמיכות.והיום, בונוס קטן

זאת אמנם לא פעילות קד"מ או משהו בסגנון, אבל זו כן הזדמנות מצויינת לתהות מה למען השם כל כך מושך אותנו בנפילה של קוביות דומינו?

 

תגובות
אין תגובות למאמר