כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ארכיפרחיטורה 2013 מגיעה לעיר התחתית

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.03.2013
/ 17:37

ביום חמישי ה- 21/3, הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון תרד לעיר התחתית בחיפה לאירוע ה'ארכיפרחיטורה תחתית'- אירוע עיצוב עירוני אקטיבי של התערבות ופעילות במרחב הציבורי בשיתוף הקהילה המקומית והקהל הרחב.

במסגרת האירוע ייבנו מתחם סקייט פארק- ספורט עירוני, עם מוזיקה חיה וגרפיטי להמונים בכיכר פריז; ים מלאכותי בתוך העיר התחתית עם הפעלות ומשחקים ימיים לילדים; יתקיימו הקרנות וידאו וסאונד על חזיתות וסמטאות נטושות לצורך החייאת האזורים העזובים עם צלליות, תנועה, תאורה וסיפורים אנושיים.

בנוסף, בית  9- בית הספר לבובנאות ותיאטרון חזותי בקמפוס הנמל יקיים הצגות סיפור לילדים שגיבוריהם הם דמויות ידועות מהעיר התחתית. 

כמו כן יותקנו גני שעשועים אלטרנטיביים עם מתקנים לילדים מצמיגים וחומרים ממוחזרים ויצירת אזורים ירוקים- להתקהלות ולמנוחה עבור התושבים ועוברי אורח; עסק חי-פה - עמדות ישיבה לשיחה עם בעלי העסקים הותיקים באזור המתחדש; מופעי ריקוד ומחול במכולות הנמל ועוד.

'ארכיפרחיטורה 2013' תתקיים בשיתוף פעולה בין אגף התרבות של עירית חיפה, מינהלת עיר תחתית וקהילות בעיר ובתכנון של הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון

ארכיפרחיטורה 2013
 
ארכיפרחיטורה 2013
 
ארכיפרחיטורה 2013
(הדמיה)
 
מנחה: פרופסור שמאי אסיף

יועצת תוכן: זיויה קיי

עיצוב: קארין גל

ההפקה בפועל: בית הגפן -המרכז הערבי-יהודי בחיפה

 

תגובות
אין תגובות למאמר