כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

רונה קינן ושולי רנד יופיעו בפסטיבל 'שירת הים'

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.03.2013
/ 12:59

תיאטרון גבעתיים בשיתוף המדור למורשת ישראל בעיריית גבעתיים יקיים בחול המועד פסח הקרוב, זו השנה השישית, את פסטיבל 'שירת הים' למוזיקה ותרבות יהודית, אשר הפך במרוצת השנים למסורת של קרוב והידברות בין חלקי הציבור בישראל, ולאחר שבחמש שנות פעילותו, הוכתר בהצלחה.

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 27-29/3 ויישא, כבכל שנה, אופי פלורליסטי אשר נועד לתת ייצוג הולם למגוון הדעות, ולריבוי הפנים הקיים ביהדות על כל גווניה, זרמיה ומנהגיה.

אחת ממטרות הפסטיבל היא לקדם דו-שיח ולקרב את הציבור למורשת שלנו על כל גווניה. לצורך כך, יכלול הפסטיבל אירועים מסוגים שונים ומגוונים החל במופעים מוזיקליים דרך הרצאות, רבי-שיח וסרטים.

חלק מן האירועים יתקיימו בשטחים הציבוריים של התיאטרון ויכללו מופעים פתוחים לקהל כגון מופעי כליזמר ומקהלות. כמו כן, יתקיימו הקרנות חינם של סרטים (ביניהם, הסרט המדובר והמסקרן 'למלא את החלל') שלאחריהם יתקיים דיון בהשתתפות שחקני הסרט . אחד השיקולים המנחים בבחירת חול המועד פסח לקיום הפסטיבל הוא שהתאריך מתאים לכל הזרמים ביהדות, כולל הזרם הדתי אורתודוכסי.

בין המופעים בפסטיבל- 'קולות מן השמיים'- התזמורת הסימפונטית היהודית ומקהלת 'קולות מן השמים' יארחו את שלמה בר, שלמה גרוניך, יהודה אברון והחזן שלמה גליק; אסתר רדא והרכב נגנים מיוחד; פרויקט 'היונה' מארח את הרכב 'קדמה' ואת הזמר ברי סחרוף; שולי רנד בהופעה; נשים שרות נשים- המגמה הנשית בבית הספר למוזיקה 'מזמור' מארחות את רונן קינן; נקמת הטרקטור במופע משירי אבן עזרא ועוד.

רונה קינן
(צילום: יח"צ)
 
נקמת הטרקטור
(צילום: אריאל ואן סטראטן)
 
תגובות
אין תגובות למאמר