כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

האקדמיה יוצאת לפאבים

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.03.2013
/ 9:24

לכאורה אין דבר סותר יותר מהרצאות אקדמיות ובילויים, אבל לערב אחד שני התחומים הללו ייפגשו, במסגרת 'אקדמיה ברובע'- שיתוף פעולה מיוחד של המסלול האקדמי המכללה למינהל ומינהלת רובע העיר ראשון לציון. במסגרת שיתוף הפעולה יגיעו כמה מהמרצים הבכירים במכללה להרצות בנושאים שונים בשורה של מסעדות ופאבים ברחבי הרובע.

האירוע יתקיים ביום שני הבא (18/3) ברובע העיר שבאזור התעשייה הישן בעיר, ויכלול הרצאות שנבחרו במיוחד על מנת שיתאימו לאופי חיי הלילה ולבליינים שיפקדו את הפאבים השונים.

בין ההרצאות שיתקיימו במהלך האירוע- 'סקס, כלכלה ובריאות' – על השפעת הכלכלה על כל תחומי חיינו, מאת ד"ר אושי שהם-קראוס; 'דלאי למה?' – איך הדרך הבודהיסטית יכולה לעזור לנו בחיי היומיום, מאת ד"ר גילה קינן; 'הפסקול של חיינו' - מהו התפקיד הפסיכולוגי שמוזיקה ממלאת בחיינו?, מאת ד"ר נעמי זיו; 'Face 2 Face' - דייטינג וזוגיות בעולם האינטרנט והרשתות החברתיות, מאת ליאת אראל - מרצה בבית הספר לתקשורת; 'אין לכם זמן?', מאת ד"ר ענת לוי רז; 'להיות עורך דין זה סרט...' - השוואה מרתקת בין עולם המשפט האמיתי לזה המוצג בסרטים, מאת ד"ר יפעת ביטון; 'דייט עם תורת המשחקים' - האם אנחנו בוחרים את בני הזוג שלנו בצורה רציונלית? מאת אריק הורוביץ מבית הספר לכלכלה.

מתחם רובע העיר ראשון לציון
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר