כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הפנינג 'ימבה-מלח' חוזר

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.03.2013
/ 11:46

חג הפסח מתקרב ואיתו הפעילויות החוויתיות לילדים ולכל המשפחה. החופש הארוך של הילדים במהלך החג תופס אותנו לפעמים לא מוכנים, ואין מה לעשות, צריך למצוא פעילויות והפעלות, לפני שהם יתחילו לטפס על הקירות. כך יוצא שאתם מגלים יום אחד שכבר נסעתם לכל מקום אפשרי ברדיוס של כמה קילומטרים, ואפילו הרחקתם לפסטיבל ימי הביניים בצפון ונשארו לכם עוד שבועיים שלמים בהם אתם צריכים להפעיל את הילדים. זה הזמן אולי לנסוע לדרום הארץ, או ליתר דיוק- לים המלח.

מפעלי ים המלח יפתחו גם השנה את שעריהם במהלך חג הפסח ויזמינו את הציבור הרחב להתארח בין התאריכים 26-31/3 באולם הענק והממוזג במצפה שמעל מפעלי ים המלח, וליהנות מפעילות חוויתית מעשירה לכל המשפחה, הכוללת מיצג ייחודי של פסלים אנושיים, אשר יתעוררו לחיים בפני המבקרים ויספרו על המורשת, החזון והחיים בים המלח.

במסגרת האירוע יוקרנו סרטים ויתקיימו פעילויות אינטראקטיביות, חוויתית ומעשירות, אשר יחשפו מעט מסודות ואוצרות ים המלח. ממתחם הפעילות ניתן יהיה לצפות מבעד קיר זכוכית ענק אל עבר מפעלי ים המלח ולקבל הסברים קוליים וגרפיים על אזור ים המלח ועל פעילות החברה ומוצריה. המעוניינים יוכלו להירשם במקום לסיור מודרך ‫במפעל ובמתקניו.‬‬ 

בנוסף, הילדים ייהנו מפינות יצירה שונות, ביניהן- סדנת חומר ליצירת כלים ‫בעזרת חומרי הסביבה, סדנא לקישוט וצביעת מלחיות בעזרת חומרים וצבעים שונים ועוד.

בן גוריון בימבה מלח
גם בן גוריון יהיה שם
(צילום: יח"צ)
 
תגובות
אין תגובות למאמר