כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מטרופולין מגיעים לשוני

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.03.2013
/ 15:19

לאחר מופע הבכורה החגיגי לרגל יציאת האלבום האחרון של הפרויקט, מטרופולין מגיעים עם החוויה המוזיקלית לאמפי שוני. בדומה לעבודתו באלבום החדש, המפיק עופר מאירי, מי שעומד מאחורי 'מטרופולין', מנסה ליצור סטנדרטים חדשים של הפקה מוזיקלית גם על הבמה, וכל זאת בעזרת הרכב האומנים המוכרים, ביניהם- אפרת גוש, דנה עדיני, צליל דנין וברק גביזון. לכל אלה יחברו במופע שיתקיים באמפי שוני אורחים מיוחדים- אביב גפן, מוניקה סקס ומארינה מקסימיליאן.

'מטרופולין', פרויקט האולפן של עופר מאירי, שאיגד סביבו צוות קבוע לצד אורחים מזדמנים, פרץ לתודעה ב-2005. האלבום השני, 'הסליל', שנוצר עם הרכב קבוע אותו גיבש מאירי, ניפק את המוטיב המוזיקאלי המזוהה של הפרויקט.

 
באלבום 'השלישי' חזר מאירי לשורשיו המקוריים; יותר עבודת הפקה עם שורה של מבצעים שהכניסו צבעים וסגנונות שונים לאלבום ביניהם- מיכה שטרית, ברי סחרוף, מוניקה סקס, ריף כהן ומאיה מאירי.

המופע, שיתקיים ב- 20/4, ישלב את השירים החדשים מהאלבום החדש ביניהם: 'ישר ללב', 'תעשה לי טוב' ועוד, לצד להיטים מהאלבומים הקודמים, כגון 'אין לי מקום', 'לא אומרת כלום' ואחרים, לצד ביצועים מיוחדים לשירי האומנים המתארחים.   

מטרופולין בהופעה

מטרופולין בהופעה
(צילום: אורית פניני)
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר