כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'סאן בנדטו' מזמינים אתכם לארוחה

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.03.2013
/ 9:45

מסעדות ה'פופ אפ', מסעדות הממוקמות לזמן קצוב בחללים מיוחדים או בבתים פרטיים, הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הקולינריים הבולטים בעולם. תחרות 'סאן בנדטו מוגז עדין – פסגת האירוח הביתי', שיוזם מותג המים המינרלים האיטלקי 'סאן בנדטו', לוקחת את הטרנד צעד קדימה ומציעה לזוכים בה הזדמנות יוצאת דופן להתארח בסלון ביתן ולסעוד על שולחנן של חמש דמויות בולטות בעולם הגסטרונומיה הישראלי. במסגרת התחרות מתבקשים המשתתפים לשלוח תמונות אינסטגרם המתעדות ארוחות ביתיות. 40 הזוכים יוזמנו לארוחות ערב אינטימיות שיתקיימו בביתם של שפים, עיתונאי אוכל ובשלנים מפורסמים.

השפים והבשלנים שיארחו את הזוכים יהיו השף עומר מילר ('חדר אוכל', 'שולחן'), עיתונאית האוכל הילה אלפרט ('ישראל היום'), השף שאול בן אדרת ('קימל', 'התרנגול הכחול'), עיתונאי האוכל רונית ורד (מוסף 'הארץ') וגיא רובננקו (Xnet), והמעצב עידו גרעיני, בעליו של סטודיו לעיצוב חווית אכילה. כל אחד מהמארחים יבשל במטבח ביתו ארוחת נושא הקשורה לביוגרפיה הפרטית או להעדפותיו הקולינריות. 

על מנת לזכות בהזמנה לביתם של המארחים, צריכים המשתתפים במבצע לצלם תמונה מקורית של שולחן אוכל ערוך לאירוח. כל תמונה המשקפת את ההנאה שבאירוח ביתי ובחוויית האכילה בצוותא תתקבל לתחרות. את התמונות יש להעלות לרשת שיתוף התמונות 'אינסטגרם' ולתייגן בתגית #Sbdining. התמונות שיבחרו על ידי שופטי התחרות יזכו את בעליהן בהזמנה זוגית להשתתף באחת מארוחות הערב האינטימיות בביתם של המארחים. 

סן בנדטו - תחרות צילום
(צילום: דן פרץ)

תחרות צילום - סן בנדטו
מתוך התחרות - צילום של הגולש tomeven

תחרות צילום סן בנדטו
מתוך התחרות - צילום של הגולשת lironzu

תחרות צילום סן בנדטו
מתוך התחרות - צילום של הגולשת noambz15
 
אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל המדור הולך לאכול משהו.

קונספט והפקה: אלנבי 
 
אוצרי הפעילות: רונית ורד וגיא רובננקו
תגובות
אין תגובות למאמר