כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עכשיו זה רשמי- אלישיה קיז תופיע בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.02.2013
/ 9:10

אחרי חרושת השמועות שהחלה לפני שבועיים, עכשיו זה רשמי- הזמרת האמריקאית, זוכת 14 פרסי גראמי יוקרתיים, תופיע בישראל בחודש יולי הקרוב.

ההופעה תתקיים בהיכל נוקיה, תל אביב, ב- 4 בחודש יולי. רק הולם שתופיע ביום העצמאות של ארצות הברית, כאשר רק לפני שבועיים שרה את ההמנון האמריקאי מול מיליוני אנשים בפתיחת משחק הסופרבול. ואכן, הזמרת האמריקאית הגיע בשנים האחרונות למעמד של אחת הכוכבות הלוהטות של תעשיית המוזיקה האמריקאית, כאשר רק לאחרונה הוציאה את אלבומה השישי בתוך כ- 12 השנים שעברו מאז פרצה לתודעה.

אלישיה קיז תגיע לראשונה לישראל במסגרת סיבוב ההופעות העולמי שלה לקידום אלבומה האחרון 'GIRL ON FIRE', אך אין זה אומר שתזניח בהופעתה להיטים מכל אלבומיה, שהגיעו כולם למקום הראשון במצעד האמריקאי.

אלישיה קיז בישראל
(צילום: Michelangelo Di Battista)

"אני מתרגשת להגיע למקומות חדשים בסיבוב ההופעות הזה וביניהם תל אביב, ומחכה בקוצר רוח להרגיש את האנרגיה של הקהל סביבי. אין שום דבר יותר מדהים מזה. אני מתכוונת להביא איתי מופע מלא רגש והשראה – זו האני החדשה." כך מסרה הזמרת.

משוקי וייס, מפיק המופע בישראל נמסר כי "להביא לארץ אמנית בסדר גודל שכזה ובשיא הצלחתה העולמית זה כמעט בגדר חלום. אחרי לא מעט שיחות ובדיקות טכניות אני שמח להביא את הבשורה העולמית הזו לקהל הישראלי כשהיא בשיאה. אופי המופע של קיז מורכב מאלמנטים לא פשוטים וסטנדרט גבוה של הפקה לאולמות שיכולים להכיל פרויקט שכזה. ועל כן אחרי ההצלחה עם מופע סירק דה סוליי, וכריס קורנל בחרנו בהיכל נוקיה כמקום המתאים ביותר למופע באיכות שכזו. למדנו להתאים את ההיכל לצרכים הפקתיים מסוג זה, והתוצאה באה לידי ביטוי בקיץ האחרון ועתידה לעלות מדרגה בהופעתה של קיז ביולי הקרוב, הן בסאונד ובאלמנטים האקוסטיים, בתנאי הישיבה, בזוויות הראיה ועוד."


שיר הנושא מתוך האלבום החדש
 
בימים אלה הועברה להפקה רשימת הדרישות הטכניות כולל רשימת 64 אנשי הצוות עמם תגיע קיז לישראל, כמות שאינה נופלת מזו של הלהקות 'רד הוט צ'ילי פפרס' ו'דפש מוד'. מדובר במופע מהודק, מקצועי וסוחף המתוחזק ע"י צוות מקצועי מהמובילים כיום בעולם.

יחד עם ההודעה על הגעתה של אלישיה קיז לישראל, מבשר שוקי וייס גם על פתיחת מועדון החברים 'השומע המתמיד'.

המועדון בנוי על מודל הנוסע המתמיד של חברות התעופה, וחברי המועדון צוברים נקודות מרכישת כרטיסים למופעים מבית שוקי וייס באמצעות חברת 'אוונטים'. צבירת הנקודות תזכה את החברים במגוון הטבות במופעים- החל מכרטיסים, שדרוגים לכרטיסי פרימיום, כניסה במסלול מהיר למופע, חניה, אוכל/שתייה, מרצ'נדייס ועוד.ואיך אפשר בלי- הלהיט
תגובות
אין תגובות למאמר