כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אמנות או נמות- יריד נחלת בנימין בגן הורדים (תמונות)

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.02.2013
/ 10:18

לפני כשבועיים התקיים בגן הורדים שבראשון לציון, יריד מיוחד שאורגן על ידי משרדים ממשלתיים עבור אמנים מאיזור עוטף עזה. היריד נועד לעזור לאמנים להגיע לקהלים אשר לא נחשפים באופן קבוע ליצירותיהם ובכך, בעצם, להעלות את החשיפה ואת היכולת שלהם להפיץ את אמנותם.

היריד, אשר זכה לשם "קסם של בוקר", כלל בין היתר ארוחת בוקר עשירה ומגוונת, לצד הופעות של אמנים מוכרים- ביניהם נמרוד הראל שעלה במופע מתעתע חושים, והפרויקט של רביבו שעשו את מה שהם עושים הכי טוב- להקפיץ את האווירה.

את האירוע כולו הנחתה השחקנית גלית גיאת, המוכרת לנו בין היתר מתוכניות הטלוויזיה "לא נפסיק לשיר" ו"רוקדים עם כוכבים".

את האירוע הפיקה חברת 'אבי שושן – החוויה'

מקום: לפני כשבועיים התקיים בגן הורדים שבירוששלים, יריד מיוחד שאורגן על ידי משרדים ממשלתיים עבור אמנים מאיזור עוטף עזה. היריד נועד לעזור לאמנים להגיע לקהלים אשר לא נחשפים באופן קבוע ליצירותיהם ובכך, בעצם, להעלות את החשיפה ואת היכולת שלהם להפיץ את אמנותם. היריד, אשר זכה לשם "יריד נחלת בנימין", כלל בין היתר ארוחת בוקר עשירה ומגוונת, לצד הופעות של אמנים מוכרים- ביניהם נמרוד הראל שעלה במופע מתעתעע חושים, והפרויקט של רביבו שעשו את מה שהם עושים הכי טוב- להקפיץ את האווירה. את האירוע כולו הנחתה השחקנית גלית גיאת, המוכרת לנו בין היתר מתוכניות הטלוויזיה "לא נפסיק לשיר" ו"רוקדים עם כוכבים". את האירוע הפיקה חברת 'אבי שושן – החוויה' (צילום: ההפקה)

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים

יריד "נחלת בנימין" בגן הורדים
(צילום: ההפקה)
תגובות
אין תגובות למאמר