כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת ARTFI 2013 יוצאת לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.02.2013
/ 13:55

לאחר ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, 'ARTFI'- הועידה לאמנות, אספנות ופיננסים חוזרת. הועידה, אותה מפיקה ויוזמת חברת Artstation בבעלותן של שירי בן ארצי ואיה שהם, נועדה להניע, לקדם ולחשוף את רזי תחום האמנות והכוחות הבינלאומיים והישראליים הפועלים בו לקהילת האמנות, העסקים ושוחרי התרבות מכל קשת העשייה.

הועידה תדון בתעשיית האמנות אשר היקפה העולמי עומד על מיליארדי דולרים, וקמה על מנת לענות על ההתפתחות והעניין שיש לקהל בתחום, מתוך רצון לחשוף את המגמות הגלובליות השולטות בעולם, ולהניע ולהגדיל את השוק המקומי. בוועידה ישתתפו דוברים בעלי שם מקהילת האמנות והעסקים הבינלאומית והישראלית והיא תדון באספקטים שונים של תחום האמנות כגון התשוקה לאספנות, אוספי תאגידים והתחזקות כוחה הפיננסי של אמנות.

הועידה, אשר תיערך ב- 14/3 בתיאטרון הבימה בתל אביב, תתקיים זו השנה השנייה ברציפות ובכך מבססת את מעמדה כנקודת הממשק בין עולם האמנות והעסקים של ישראל.

הועידה מיועדת לאנשי תעשיית האמנות, גלריסטים, אוצרים, מנהלי מוזיאונים מתעניינים בתחום האמנות והפועלים בו, אנשי עסקים, פיננסים, תקשורת, אקדמיה, פילנתרופיה ובכל קשת העשייה העסקית.

בין הנושאים שיידונו בועידה- סקירת הכיוונים והמגמות בשוק האמנות הבינלאומי בשנת 2012 ומבט אל עבר 2013; אסטרטגיות ומאפיינים בבניית אוסף למוזיאונים, קרנות ותאגידים; הפיכתה של האמנות להשקעה פיננסית אטרקטיבית; פוקוס על ברלין, שהפכה בשנים אחרונות לבירת האמנים והאמנות באירופה, והקווים המקבילים לשוק הישראלי; קידום אמנות ישראלית בעולם, חציית גבולות ופריצת תקרת הזכוכית; חשיפה של אחד מאוספי האמנות הגדולים בעולם של הבנק השוויצרי UBS ועוד.

בין הדוברים בוועידה- דורון סבג, יו"ר ובעלים או.אר.אס, יהודית גואטה- יו"ר ועדת אמנות חזותית, המועצה לאמנות ותרבות מפעל הפיס, ועוד.

במשך השבוע שלפני הועידה יתקיימו הרצאות, סדנאות לאמנים ולמתעניינים בתחום וסיורי אמנות במוסדות ובאוספי אמנות מובילים, על מנת לספק הצצה למאחורי הקלעים של התחום ולהעמיק את ההבנה של משתתפי הועידה ברזי התחום על פי התעניינותם. פרטים נוספים יופיעו  באתר הוועידה. 

תגובות
אין תגובות למאמר