כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- פסטיבל 'סונאר' יוצא לדרך חדשה

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
13.02.2013
/ 12:47

במסיבת עיתונאים שהתקיימה אמש בברצלונה, הודיעו מנהלי פסטיבל 'סונאר' על הרכב המשתתפים בפסטיבל שיחגוג השנה עשרים שנות פעילות ועל שינויים מרחיקי לכת בפסטיבל.

פסטיבל 'סונאר' הינו אחד מהפסטיבלים הגדולים והחשובים בעולם לאמנות מולטימדיה ולמוזיקה מתקדמת. הפסטיבל מתקיים בברצלונה במשך שני העשורים האחרונים באופן מסורתי בסוף השבוע השלישי של חודש יוני, כאשר אזור ההתרחשות שלו מתפרש על שני מתחמים עיקריים. הפסטיבל מתחלק לשניים- 'סונאר יום' ו'סונאר לילה', כאשר חלקו של היום כולל בעיקר הופעות של אמנים פחות מוכרים, או מהצד היותר איזוטרי של המפה המוזיקלית, והחלק הלילי כולל הופעות גדולות יותר ומסיבות עם תקליטנים מהגדולים והמוכרים בעולם.

עד היום, נערך חלקו ה'יומי' של הפסטיבל במתחם המוזיאונים לאמנות מודרנית שבלב ברצלונה – MCBA ו- CCCB, אך כפי הנראה, עם גידולו של הפסטיבל במהלך השנים (קרוב ל- 100,000 משתתפים בשנה שעברה), הפך המתחם קטן מדי עבור צרכיו של האירוע. בשל כך, החל מהשנה יעבור הפסטיבל למתחם Fira Montjuïc, מרכז כנסים וקונגרסים הנמצא מעט מחוץ למרכזה של העיר, אך עדיין שומר על הציביון האורבני שלה.


חלקו ה'לילי' של הפסטיבל יישאר במקומו המסורתי, FIRA Gran Via, מרכז הירידים הענק של ברצלונה (240,000 מ"ר), אשר מארח בין היתר את תערוכת הסלולר הענקית של העיר- MWC שתתקיים בבסוף החודש בעיר.

בין השמות הגדולים שיופיעו בפסטיבל- פט שופ בויז, דריק מיי, קראפטוורק, מודסלקטור, Soulwax, Diplo ועוד רבים וטובים.

תגובות
אין תגובות למאמר