כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

רצים אל קצה גבול היכולת

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.02.2013
/ 13:32

הכינו את שרירי הרגליים: לראשונה בישראל- מרוץ 'אולטרה מרתון בראשית הגולן'. במסגרת האירוע- מאות רצים מכל רחבי העולם יוזנקו לעבר מאות קילומטרים של הרים וגבעות, נחלים וואדיות ויחצו את הגולן מצפון לדרום, באירוע שכולו שילוב של נופים ושבילים, טעמים וריחות תוצרת הגולן.

בשונה ממרתון רגיל, 'אולטרה מרתון' מציג בפני הרצים שני אורכים ומאתגרים: מקצה 100 ק"מ הדורש מהרץ הממוצע 12 שעות ריצה, ומקצה של 66 ק"מ הדורש בממוצע 8 שעות.

המקצים הם אתגר לא פשוט המחייב את הרצים לתכנון אסטרטגי נכון, ריצה עם תיק המכיל ציוד, שעות ריצה המשלבות שעות חושך ואור ואפילו תחנות אכילה שונה ומשמעותית ונכונה יותר לאורך המסלול.

השנה יתקיים לראשונה בישראל מירוץ 'אולטרה מרתון בראשית הגולן', בו יוזנקו רצים רבים מכל רחבי העולם בהרים וגבעות הגולן. הרצים יגיעו למתחם הכינוס בכרמי קיבוץ אל רום ושם יתארגנו לריצה, כל אחד לפי המקצה שלו. המרוץ נבנה לאורך 'שביל הגולן' החוצה את הרמה מצפון לדרום. בשל אורכו, לאורך המסלול יוקמו גם תחנות רענון לרצים בהם הם יזכו למים, משקאות איזוטונים, חטיפי אנרגיה, פירות ועוד. 

אולטרה מרתון בראשית
(צילום: קובי אורן)

לצד 'אולטרה מרתון בראשית הגולן'  במקצים הארוכים, יתקיימו גם מקצי משנה: 47 ק"מ,, 20 ק"מ, 8 ק"מ ומירוץ עממי- 5 ק"מ.

בתום המרוץ, יתקיים יריד מיוחד אשר יביא את תוצרת הגולן, שוק איכרים, אומנות ועוד וכן ארוחה עשירה של מיטב המסעדות ועסקי האוכל בגולן: נותן החסות הראשית- תאגיד הפירות 'בראשית',שיציע את שלל פירות הגולן, יקב רמת הגולן, מיצי קשת, סיידר אל רום, שוקולד דה קרינה , קייטרינג אסדו ברמה ועוד.

מרוץ ה'אולטרה מרתון' יתקיים ב- 22/3 ויוקדש לזכרו של לורן צלצר ז"ל - מגן הגולן, אשר הקדיש את חייו לפיתוחה.

תגובות
אין תגובות למאמר