כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- נשף פורים ג'מאיקני

מאת: חדשות 'מפיק' /
05.02.2013
/ 12:08

בשל דרישת הקהל, נפתח מופע שני של הזמר קי-מאני מארלי, העשירי בילדיו של בוב מארלי וממשיך דרכו של אביו, אשר מגיע לראשונה לישראל לחגיגת יומולדתו של אביו. לאור הביקוש להופעה התווסף ערב נוסף בכיכובו על הבמה. את הערבים יחמם ההרכב לוס כפרוס, שחוגגים בימים אלו את יציאת אלבומם החדש 'חיים בסרט'.

במסגרת החגיגה בגרוב הקאריבי יהפוך מועדון הבארבי לבית מארלי ויארח את השקת מותג הסאונד 'House Of Marley אותו הקימה משפחתו , המקיים את חזונו וערכיו של הזמר האגדי בוב מארלי. חזון המותג הינו לייצר מוצרי אודיו ואוזניות המקנות למאזין צלילים חלקים, חזקים, מעוצבים ובעלי אנרגיה שמביאה את השיר לחיים.

את ההשקות הבילאומיות של המותג, סביב העולם בימים אלו מוביל בן נוסף של בוב מארלי אשר  יגיע לארץ במיוחד להשקה החגיגית, רוהאן מארלי.


כחלק מחזונו של מארלי לעולם טוב יותר, עולם של שוויון, אהבה ונתינה החליטה משפחת מארלי ליישם באמצעות תרומה לקהילה. חלק ניכר מרווחי המותג נתרמים למטרות שונות ברחבי העולם באמצעות ארגון  1LOVE שהקימה משפחתו של מארלי לשימור מורשתו, תחת הכותרת: “ONE WORLD, ONE LOVE

בנוסף בערב- יחולקו טעימות של Marley’s Mellow Mood - משקה אנטי-אנרגיה מבית המותג- משקה חדש בטעמי הדרים ופירות ויער ומבוסס על תמציות צמחים כגון פרחי קמומיל, פקעות ורדים, מליסה ופסיפלורה.

ההופעות וההשקה החגיגית יתקיימו בתאריכים 20-21/2 במועדון הבארבי בתל אביב

תגובות
אין תגובות למאמר