כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

למקומות, היכון, WIX

מאת: חדשות 'מפיק' /
04.02.2013
/ 14:36

חברת הסטארט-אפ המצליחה WIX, המספקת למשתמשיה פלטפורמה לבניית אתרים באינטרנט, תערוך "האקתון"- הפנינג פתוח למתכנתים ומפתחים בין ה- 14-16 למרץ. האירוע ייערך במשרדי החברה בנמל תל-אביב ובמהלכו יפתחו מאות מתכנתים אפליקציות חדשניות לשוק האפליקציות (APP MARKET) אותו השיקה החברה למשתמשיה באוקטובר האחרון.

האפליקציות המוצעות במסגרת שוק האפליקציות של WIX משווקות לקהל המשתמשים הרשומים של החברה המונה למעלה מ-29 מיליון איש ברחבי העולם ומניבות רווחים לעשרות חברות סטארט אפ ומפתחים עצמאיים. בין האפליקציות ניתן למצוא שמות בינלאומיים כמו GOOGLE, TUMBLR, DROPBOX אך גם חברות ישראליות וביניהן VCita, Rumbletalk, Navigaya ועוד.

האפליקציות החדשות שיפותחו ב"האקתון" ישולבו מיידית בשוק האפליקציות של החברה, כאשר המפתחים ישמרו על 70% מהרווח על האפליקציה.
 
במהלך  72 שעות ההאקתון  תספק החברה סביבת עבודה מפנקת הכוללת אוכל, שתיה ופינוקים למתחרים שיעבדו ברציפות, כשבנוסף לכך, צוות ענק הכולל מפתחים, מעצבים, מנהלי מוצר ומומחי UX של WiX שיהיו זמינים לסייע למשתתפי התחרות לפתח את אפליקציית חלומותיהם.

בנוסף לרווח שיתקבל מהאפליקציה ממנו יהנו כל המפתחים, יזכה צוות הפיתוח המנצח בחדר עבודה במשרדי החברה ובמנטור אישי לשלושה חודשים. 

 

תגובות
אין תגובות למאמר