כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
03.02.2013
/ 9:00

אירועי השבוע לפניכם. פתחו יומנים.

פסטיבל הקולנוע הבריטי ה-12

פסטיבל הקולנוע הבריטי חוזר למסכים בפעם ה-12. בנוסף יתקיימו שורה של אירועי תרבות במוזיקה, ספרות ועיצוב. הפסטיבל זכה להצלחה רבה במהלך השנים ומאפשר לעשרות אלפי צופים הצצה למיטב תוצרת הקולנוע הבריטי. 

 

תוכניית הפסטיבל מורכבת מסרטים מגוון רחב ועשיר של ז'אנרים ויתמקד השנה בסרטי קומדיה שחורה ובמחווה מיוחדת למונטי פייתון, אשר רבים משווים את השפעתם על הקומדיה להשפעת הביטלס על המוזיקה.

מקום הארוע: סינמטקים ברחבי הארץ

תאריך: 31/01/2013 - 10/02/2013

שם המארגן: המועצה הבריטית

טלפון: 03-6113600מעל 300 אלף אנשים ברחבי העולם כבר צפו בתערוכת Van Gogh Alive האוסטרלית, המציגה סימפוניה של אור, צבע וקול, המשולבים ומוגברים ויוצרים ביחד חוויה רבת חושים. עכשיו התערוכה מגיעה לישראל, ותנסה להכניס את קהל המבקרים לתוך יצירותיו של האמן ההולנדי בן המאה ה- 19. יותר מ- 3,000 יצירות של ואן גוך הותאמו לקנה מידה עצום, כדי ליצור תוצאה קלאסית רבת עוצמה, ויצרו תצוגה מרגשת, אשר ממלאה מסכי ענק, קירות, עמודים, תקרות ואפילו את הרצפה. תצוגה זו גורמת לך לשקוע כל כולך בצבעים החיים ובפרטים העשירים המהווים את הסגנון הייחודי של ואן גוך.

מקום הארוע: גני התערוכה, ת"א

תאריך: 03/02/2013 - 03/03/2013


יום עיון: מסחר מקוון ואלגוטריידינג

מרכז 013 נטוויז'ן לחקר האינטרנט והחברה עורך יום עיון בנושא- האינטרנט בשירות המסחר המקוון ואלגוטריידינג. אחד התחומים המפיק תועלת רבה ממהירות ויעילות האינטרנט הוא תחום המסחר המקוון בניירות ערך. שלא כמו בעבר, כיום ניתן לעשות עסקאות באמצעות הרשת ולקבל משוב מיידי על ביצוע העסקה. כמו כן, התחזקות המחשבים והוזלת עלויות האחסון אפשרו לנו לפתח אלגוריתמים אשר מבוססים על כמויות גדולות מאוד של נתוני מסחר עדכניים ולעשות זאת מהר מספיק על מנת שהתוצאה תוכל להתבטא במסחר במהירות. תחום זה, של אלגוטריידינג, אחראי היום לחלקים גדולים מתוך המסחר בארץ ובעולם. נושאים אלו יידונו בכנס.

מקום הארוע: המכללה למנהל, ראשון לציון

תאריך: 03/02/2013

שעת התחלה: 17:00

שעת סיום: 20:00

שם המארגן: מרכז 013 נטוויז'ן לחקר האינטרנט והחברה


הכנס והתערוכה לעיבוד תמונה, וידאו וראייה ממוחשבת 2013

הכנס והתערוכה לעיבוד תמונה, וידאו וראייה ממוחשבת, או בשמו הנוסף- כנס IMVC מהווה הזדמנות למפגש בין חברות מתחומי התעשייה המגוונים וקבוצות מחקר מהמוסדות האקדמיים המובילים את המחקר בנושאי Vision בארץ. המטרה המרכזית של הכנס הינה הצגה של עבודות מחקר מקצועיות, פיתוחים בחזית הידע ומוצרים טכנולוגיים מתקדמים, כמו גם חשיפת המבקרים לידע עדכני. הכנס יכלול הרצאות שיינתנו על ידי חוקרים ישראליים מהמובילים בתחום ה Vision וילווה בתצוגות פוסטרים, הדגמות ותערוכה בה יוצגו המוצרים המתקדמים ביותר בתחום.

מקום הארוע: מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

תאריך: 04/02/2013

שם המארגן: קבוצת טכנולוגיות בע"מ

טלפון: 09-9591040


הכנס הבינלאומי לשיטות טיפול בהפרעות אכילה 2013

הכנס ייתן פוקוס קליני על הנושא ויתן הזדמנות לכל העוסקים בנושא הפרעות אכילה, מכל הדיסציפלינות, להרחיב את הידע שלהם על גם על נושאים שבקונצנזוס וגם על נושאים יותר מעוררי מחלוקת בתחום. הסדנאות וההרצאות שינתנו ע"י מומחים מובילים בתחום, ישאו אופי קליני ויעניקו ידע טיפולי נרחב למשתתפים מכל הדיסציפלינות העוסקים בטיפול בהפרעות אכילה. הכנס מיועד ל: רופאי משפחה, רופאי ילדים, רופאים אנדוקרינולוגים, רופאים גניקולוגים, רופאי ספורט, פסיכיאטרים, מטפלים באומנויות, צוות סיעודי, דיאטנים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ויועצים חינוכיים.

מקום הארוע: מלון רמדה, ירושלים

תאריך: 04/02/2013 - 05/02/2013

שם המארגן: האגודה הישראלית להפרעות אכילהאירועי שאון חורף 2013 הינם סדרת אירועי תרבות ברחובות מרכז העיר ירושלים. הסדרה מורכבת מארבעה אירועים המתקיימים כל אחד מהם במתחם שונה במרכז העיר. בכל מתחם כ-20 אייטמים מגוונים המתקיימים בבתי העסקים במתחם (מסעדות, מועדונים, בארים, מספרות, חנויות, סטודיואים וכו'). בין הפעילויות שיהיו בכל אירוע: הופעות מוזיקה, מחול ותיאטרון רחוב, מיצגי וידאו מוקרנים על בניינים, סדנאות שף בחנויות ובמטבחים, מיצגי חלונות ראווה, מסיבות בחללים מיוחדים, ג'אם סשן בחנויות, כיתות אמן בפאבים ובמסעדות, לימוד מהמקורות המשלב סיורים במתחם של הישיבה החילונית, תערוכות אמנים, מרתונים של הרצאות קצרות במקומות לא צפויים ועוד עשרות אירועים שמשנים פורמטים קיימים של תרבות ומגלים לנו את המקומות הנסתרים של מרכז העיר ירושלים.

מקום הארוע: מוקדים שונים בירושלים

תאריך: 04/02/2013

שם המארגן: רשות צעירים, עיריית ירושלים

טלפון: 02-6298148


פסטיבל בייבי בקניון חולון 2013

פורטל מאמי מארגן הפעם את פסטיבל בייבי בקניון חולון. בשעות הבוקר יהיו הרצאות, סדנאות של עיסוי תינוקות, ליווי התפתחותי ועוד, במשך היום יהיה מתחם צילום לאימהות ותינוקות, מתחם הנקה, דוכנים ועוד. אחה"צ יהיו פעילויות אינטראקטיביות להורים וילדים, הצגות וכו'.

מקום הארוע: קניון חולון

תאריך: 04/02/2013 - 05/02/2013

שם המארגן: פורטל מאמיפסטיבל שפים צרפתיים ראשון נערך בישראל תחת הכותרת so French so Good. לפסטיבל תגיע נבחרת של 11 שפים מובילים מצרפת שבמשך שבוע יבשלו ביחד עם שפים ישראלים במסעדות נבחרות בתל אביב וירושלים, ישתתפו בפורום גסטרונומיה במכון הצרפתי בתל אביב, יקיימו כיתות שף וסדנאות בישול לקהל הרחב ועוד. במסגרת הפסטיבל תתקיים הפרמיירה של הסרט "הטבחית של הנשיא", יתקיים יריד ספרי קולינריה ובישול, טעימת יינות ותערוכת צילומי אוכל מרהיבים תחת הכותרת "Art & Food" מהפסטיבל הבינלאומי לצילום קולינארי בצרפת.

מקום הארוע: מוקדים שונים בתל אביב ובירושלים

תאריך: 04/02/2013 - 08/02/2013

שם המארגן: שגרירות צרפת בישראל


כנס העסקים הגדול 2013

אירועי שבוע הנטוורקינט הבינלאומי ה-6 נפתחים בכנס עסקים גדול, עם הרבה נטוורקינג והזדמנויות עסקיות לחברים ואורחיהם! הכנס מיועד לבעלי עסקים, אנשי עסקים, יזמים, עצמאים ממגזר העסקים הקטנים והבינוניים ועוד. מטרת הכנס היא לספק כלים ותשובות בתחומי שיווק, מכירות וכספים. המרצה המרכזי: מר שלמה מעוז - יו"ר חברת "הון ליין", מחברי הפאנל הבולטים בתכנית "לילה כלכלי".

מקום הארוע: לאונרדו סיטי טאואר, רמת גן

תאריך: 04/02/2013

שעת התחלה: 08:30

שעת סיום: 16:00

שם המארגן: ביז-טק

טלפון: 03-7789010תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM - International Mediterranean Tourism Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל והיא מתקיימת זו השנה ה- 19. התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים - תיירות פנים, תיירות נכנסת, מדינות וגורמי תיירות מחו"ל וכן לקהל הרחב. משתתפים בה דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותות תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים. בשעות הבוקר מגיעים אנשי המקצוע ואחה"צ מצטרף הקהל הרחב שיוכל לחפש יעדים חדשים לחופשתו, אטרקציות והצעות אטרקטיביות למיניהן שניתן למצוא רק בתערוכה.

מקום הארוע: גני התערוכה, ת"א

תאריך: 05/02/2013 - 06/02/2013

שם המארגן: ארטרא בע"מ

טלפון: 03-6384444פסטיבל כיסופים הוא הפסטיבל הבינלאומי לסופרים ומשוררים יהודיים, נקרא גם כנס כיסופים, מתקיים זו השנה השלישית ברציפות. הכנס, בו יקחו חלק כ-60 סופרים ומשוררים מהארץ ומחו"ל, מהווה מקום מפגש בינלאומי ליוצרים יהודים, ולמפגש בין היצירה העברית-הישראלית לבין היצירה היהודית העולמית שהיא רב-לשונית ובין-תרבותית. במהלך הכנס מתקיימים ערבי קריאת שירה ופרוזה, סדנאות ומפגשים עם משוררים וסופרים בשפות השונות. במהלך היום הכנס יארח מפגשים סגורים לסטודנטים, חוקרים, מתרגמים, תלמידים ועוד, ובערב ייפתח הכנס לקהל הרחב בשורה של אירועים אינטרדיסיפלינריים המשלבים ספרות, שירה, מוסיקה, תיאטרון ועוד.

מקום הארוע: משכנות שאננים, ירושלים

תאריך: 05/02/2013 - 08/02/2013

שם המארגן: משכנות שאנניםבכנס לשון ראשון 6, שיתקיים במשך ארבעה ימים, ייערך טקס הענקת פרס ראש הממשלה ללשון העברית ע"ש אליעזר בן יהודה וטקס הענקת פרס ראש העיר ע"ש מאיר אריאל. כמו כן, לצידם של מרצים, חוקרים, אנשי רוח, סופרים ומשוררים שייקחו חלק בפאנלים השונים, יהיו הופעות של האומנים המובילים והמוערכים, שיופיעו עם חומרים ייחודיים לכנס. יוני רכטר, שלומי שבן וקרולינה במופע למלאת 70 שנה להולדתו של חנוך לוין, שאנן סטריט ומוקי ישתתפו בפאנל שיחקור את תרומתו של הסלנג בתרבות הישראלית, מיכה שטרית ישתתף במושב בנושא שפת המשנה והעברית של ימנו, ושייקה לוי, יוני בלוך, מיקי גבריאלוב, דני סנדרסון, מאור כהן, קובי אפללו ואריאל זילבר ישתתפו בפאנל בנושא קסמי השפה הגששית. עוד מהמשתתפים בכנס: דנה ספקטור, גורי אלפי, דורי בן זאב, ניצן הורוביץ, מירב מיכאלי, חיים גורי ועוד.

מקום הארוע: היכל התרבות, ראשון לציון

תאריך: 05/02/2013 - 08/02/2013

שם המארגן: החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש של ראשון לציון

טלפון: 03-9692740


הרומן המטורף של הג'אז והאופרה- הרצליה

המופע "הרומן המטורף של הג'אז והאופרה" משלב את מיטב להיטי האופרה בביצועי ג'אז מקוריים, ע"י אמן הג'אז הבינלאומי- Mike Del Ferro (פסנתר, הולנד). דל- פרו הוא אחד הפסנתרנים המבוקשים בעולם. הוא נוגע בסגנונות רבים במוסיקה, משלב אלמנטים מהמוסיקה המערבית עם חוצפה של אילתורי ג'אז לתוך מבנים של מוסיקה אסיאתית, דרום אמריקאית ומוסיקה אפריקאית מסורתית. דל- פרו מרבה לערבב בין ג'אז לאופרה, שאותה הוא כה אוהב.

מקום הארוע: זאפה הרצליה

תאריך: 05/02/2013

שעת התחלה: 22:00

שם המארגן: שמים- ארגון, נהול והפקה

טלפון: 1-700-500-039


סמינר מצוינות בתהליכי ייצור 2013

הסמינר למצוינות בתהליכי ייצור מיועד ליצרנים המפתחים מוצר אלקטרוני, הנדרשים לתכנון בהיבטי ייצור, בדיקה, החלפה, איכות ואמינות. סמינר ייחודי זה יגע בכל אחד מההיבטים הללו תוך מתן דגש לתהליכי התכנון וההכנה לייצור, התוכן ההנדסי וניהול המוצר בהנדסה, כולל השפעות תכנון מוצר אלקטרוני בהיבט תאימות אלקטרומגנטית ובטיחות חשמלית במוצר. הכנס מיועד למהנדסי חומרה, מהנדסי פרויקט, מנהלי מוצרים, מהנדסי מערכת ועוד. 

מקום הארוע: מרכז הכנסים, קיבוץ שפיים

תאריך: 06/02/2013

שם המארגן: קבוצת טכנולוגיות בע"מ

טלפון: 09-9591040פסטיבל דרום אדום המסורתי חוגג בפעם השמינית את חג הכלניות בצפון הנגב במהלך כל סופי השבוע של פברואר. במסגרת הפסטיבל ייערכו שלל פעילויות במרחבים הירוקים בין נחל שקמה לנחל הבשור בצפון הנגב בסימן הכלניות, בהן "פיות וגיבורים בין הפרחים"- לאורך סופי השבוע יחכו למבקרים במוקדי הפריחה דמויות מוכרות ואהובות בשיתוף קק"ל ותנועת אור להפעלה בטבע ללא תשלום. ביניהן תוכלו לפגוש פיות וגיבורים שונים שיחכו למטיילים בפינות חמד בטבע. בנוסף יתקיימו מגוון רחב של סיורים לאורך כל הפסטיבל: סיורי פריחה בהדרכת קק"ל ורט"ג ללא תשלום, סיורים חקלאיים האופייניים וייחודיים לאזור, סיורים היסטוריים וסיורים מודרכים ברכב, ברגל ובאופנים. הסופ"ש השני יהיה בסימן תרבות ויכלול מגוון מופעים, ביניהם מופע של ברי סחרוף ורע מוכיח אדומי השפתות בשירי אבן גבירול, האחים אריאל, בניו של מאיר אריאל ז"ל, בערב מחווה לאביהם באירוע חגיגי לכבוד השבת, מופע של צמד אלכסנדרון (גרובטרון), מופעי קרקס ואקרובטיקה, מופעי מוסיקה אקוסטיים בטבע ועוד.

מקום הארוע: צפון הנגב

תאריך: 07/02/2013 - 09/02/2013ועידת GO Social 2013 הינה הועידה למדיה חברתית ועסקים, ותעסוק בנושא המרכזי של איך עושים כסף מרשתות חברתיות? חלק מהנושאים שיעסקו בהם בועידה: כיצד הופכים את המדיה החברתית לכלי שיווקי? שיווק ויראלי ופרסום ברשתות החברתיות, איך מנצלים את המדיה בכדי לעודד מכירות ועוד נושאים רבים.

מקום הארוע: לאונרדו סיטי טאואר, רמת גן

תאריך: 07/02/2013

שעת התחלה: 08:00

שעת סיום: 15:00

שם המארגן: מידע כנסים בע"מ

טלפון: 073-2644025, 054-5883313


WINTER MINI-FEST 2013

ערב שכולו מוזיקת אינדי רוק מטאל. בין הלהקות שיופיעו בערב זה: להקת הפרוג-מטאל Leprous, להקת SOEN השוודית, להקת הפרוג רוק/מטאל אלטרנטיבי Wolverine, להקת Reign of the Architect ועוד.

מקום הארוע: רדינג 3, נמל תל אביב

תאריך: 08/02/2013

שעת התחלה: 21:00


פסטיבל הברידג' הבינלאומי 2013

פסטיבל הברידג' הבינלאומי ה-47 נערך גם השנה בתל אביב ויכלול תחרויות רבות במשך כל השבוע.

מקום הארוע: מרכז הקונגרסים תל אביב

תאריך: 09/02/2013 - 15/02/2013

שם המארגן: ההתאגדות הישראלית לברידג'


לואי ארמסטרונג וחצוצרת הקסם - מודיעין

מופע מוזיקלי בינלאומי מיוחד לילדים בהשתתפות אמן הג'אז הבינלאומי- מייקל וורקאמפ ההולנדי בשיתוף עם להקת ילדוג'אז הישראלית. המופע מיועד לילדים ולכל המשפחה, ובו פוגשים הילדים את עולם הג'אז התוסס באמצעות השירים הנפלאים של לואי ארמסטרונג. במופע אנחנו מתוודעים לחייו של לואי ארמסטרונג הקטן ובני משפחתו ופוגשים את הסווינג, הבלוז, המארש והג'אז שיצר לואי ארמסטרונג- בחוויה מלאת קצב, בשילוב קלאסיקות מהג'אז בעיבודים וביצועים מיוחדים ונפלאים! המופע מגיע לארץ לשבוע בלבד למספר הופעות קטן במוזיאון תל אביב, מודיעין, הרצליה, הוד השרון ועין השופט.

מקום הארוע: היכל התרבות, מודיעין

תאריך: 09/02/2013

שעת התחלה: 11:30

שם המארגן: שמים, ארגון נהול והפקה

טלפון: 08-9737330
תגובות
אין תגובות למאמר