כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל השוקולד הראשון מגיע לתל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.01.2013
/ 13:53

שוק הנמל בנמל תל אביב יארח בעוד כשבועיים את פסטיבל השוקולד הראשון בישראל. הפסטיבל ייערך כחלק מאירועי שבוע השוקולד שיתקיים ברחבי הארץ בין התאריכים 10-17 בפברואר בהפקתה של יעל רוז, מפיקת אירועים המוכרת בעיקר באנגליה בשל מעורבותה במגוון רחב של ארועי אוכל ומוזיקה למגזר העסקי.

פסטיבל השוקולד של יעל מתקיים מאז 2009 בארבע ערים שונות באנגליה, כאשר מיטב חברות השוקולד מרחבי אנגליה ואירופה מציגות בו באופן קבוע. השנה, מגיע הפסטיבל גם לישראל.

פסטיבל השוקולד יתקיים בשוק הנמל בנמל תל אביב בין התאריכים 14-16 בפברואר. מטרת האירוע היא קידום השוקולטיירים ויצרני השוקולד בארץ, תוך העלאת המודעות לשוקולד איכותי וסחר הוגן. במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו פעילויות וארועי שוקולד, כגון כיתות אומן, הדגמות, יצירות בשוקולד כמו גם קידום מכירות של מותגי שוקולד ומוצרים הנילווים אליו.

בנוסף, כשבוע לפני הפסטיבל בתאריכים 7-8 בפברואר, יתקיים הסבב המקומי של תחרות השוקולד הבינלאומית. 5 שופטים בינלאומים, דמויות מובילות מעולם השוקולד הבינלאומי, יחברו לחבר השופטים הישראלי שיכלול את ישראל אהרוני, רביבה אפל, ערן שוורצברד, עיתונאית האוכל הילה אלפרט והשף דיוויד פרנקל.

השופטים יבחנו במשך יומיים את דגימות השוקולד ושמות הזוכים יוכרזו במסיבת עיתונאים עם פתיחת ארועי שבוע השוקולד.

 
ובינתיים- הנה קטע מהסרט 'צ'ארלי בממלכת השוקולד'
תגובות
אין תגובות למאמר