כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הפטריות חוזרות- אינפקטד מאשרום במופע תלת מימדי חדש

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.01.2013
/ 11:10

הרכב המוזיקה האלקטרונית 'אינפקטד מאשרום' רק סיים את סיבוב ההופעות הקודם שלו, וכבר יוצא בסיבוב הופעות חדש, אותו יפתח בביתן 1 של גני התערוכה בחודש מרץ הקרוב. ההופעה תתקיים במסגרת האירוע ELCTRONIC DANCE MUSIC של שנת 2013, שייערך בהפקת 'גולדסטאר זאפה' ב- 14 במרץ הקרוב וייארח שתי הופעות ענק של מוזיקה אלקטרונית.

'אינפקטד מאשרום', אחד מהרכבי המוזיקה הישראלים המצליחים בעולם, חוזר עם מופע חדש שהספיק לקצור שבחים ולהיות מדורג בין עשרת המצליחים בארה"ב. המופע, שזכה לשם The Unveiling -  מציג שילוב בין חוויה מוזיקלית ו-ויזואלית בתלת מימד, תוך שימוש בטכנולוגיה החדשנית- 3D Mapping.

במשך כשנה עבדו אנשי ההרכב על פיתוחו של המופע, כולל הקמת שני כדורי ענק מחומרים מיוחדים, עם חברת V Squared Labs, העומדים מאחורי מופעים של אמני ענק כגון מייקל ג'קסון, קולדפליי, אמון טובין, הלהיט הטלוויזיוני 'אמריקן איידול' ופסטיבלי ענק כמו Electric Daisy Caranival ,Coachella ועוד.

עוד יופיע עם ה"פטריות" מי שנחשב ל'מדונה' של עולם המוזיקה האלקטרונית הפסיכדלית- סטיב איוקי. איוקי, יליד קליפורניה, הקים בשנת 1996 את מותג האלקטרוניקה Dim Mak Records בו חתומים כמה מהשמות הלוהטים בתחום,ביניהם 'אינפקטד מאשרום'. ההופעה שלו מושווית לפעמים לתופעת טבע חיה ולקרנבל לא קטן, כשהיא כוללת תותחי קרח, שמפניה באוויר, שייט על ראשי הקהל בסירה מתנפחת ועוד שלל הפתעות מוזרות. 

תגובות
אין תגובות למאמר