כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס השיווק 2013 יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.01.2013
/ 15:42

בעוד כשבוע יתקיים 'כנס השיווק 2013'. הכנס, בהפקתה של חברת 'טרגט מרקט', יתקיים ב-15/01 בביתן 10 בגני התערוכה, תל אביב, ויתמקד ב- 'DEBATE הגדול' ובדילמות השיווקיות הצפויות להעסיק את אנשי השיווק בשנת 2013. זוגות של בכירים מעולם השיווק יעלו זה אחר זה לבמה וידונו ראש בראש בדילמה שעל הפרק כשהם מציגים שתי דעות שונות ומנוגדות. שאלות כגון- על מה כדאי לשים את הכסף בשנה הקרובה? האם להוריד מחירים או דווקא לא? להגדיל תקציבים כעת או שמא להקטין? האם המחיר או דווקא השרות? האם להיות פשוט זול או להשקיע במיתוג למוצרים זולים?

בנוסף, צפוי האיגוד להכריז במהלך הכנס על מותג חדש - 'פרס ההשקה המנצחת', אשר במסגרתו יעניק האיגוד מדי רבעון, באמצעות וועדת החדשנות של האיגוד בראשות רן גוראון המשנה למנכ"ל בזק, את פרס ההשקה המנצחת להשקות המוצלחות במשק. החברה הזוכה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרס ולהטביעו על גבי מוצריה.

במסגרת הכנס אף יעלו מנהלים ואנשי שיווק  ויציגו את 'המילה שלי לשנת 2013'. הכוונה היא לרעיון, אמונה, מהלך או יוזמה בהם יתמקדו בשנה הבאה.

בין הדוברים בכנס- מיכאל גולן, מנכ"ל 'גולן טלקום'; ריצ'י האנטר, מנכ"ל 'מקאן אריקסון'; יוסי לובטון, מנכ"ל 'באומן בר ריבנאי'; איציק צאיג, מנכ"ל קבוצת 'אסם'; ליאור רייטבלט, מנכ"ל 'סופר-פארם'; הראל ויזל, מנכ"ל ויו"ר קבוצת 'FOX'; רמי לוי, מנכ"ל ובעלים של 'רמי לוי שיווק השקמה'; אמיר גיא, מנכ"ל 'אדלר חומסקי'; תימור גורדון מנהל תחום הדיגיטל ב'פובליסיס ישראל'; ועוד.

בין הבכירים אשר יציגו את 'המילה שלי לשנת 2013'- אייל מליס, יו"ר האיגוד ומשנה למנכ"ל 'תנובה', גלי ניר סמנכ"ל השיווק של 'YES', מזי גלאור סמנכ"ל השיווק של 'IBM', יגאל ברקת סמנכ"ל השיווק קבוצת 'ישראכארט', תלמה בירו מנכ"ל האיגוד וכן מיקי חיימוביץ, רענן סעד המשנה למנכ"ל איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ והסטייליסטית דורין אטיאס.

במרכזו של הכנס יערך טקס הענקת הפרסים לאנשי השיווק המצטיינים של השנה החולפת וכן יוכרזה על איש/ת השיווק של השנה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר