כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שמעון פרס מזמין אתכם לעשות לייק לבחירות

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
07.01.2013
/ 12:27

נשיא המדינה, שמעון פרס, שחגג באוגוסט האחרון את יום הולדתו השמונים ותשעה, לא עוצר באדום ומסתמן כאחד מהנשיאים המקושרים בעולם, וככזה שלא מפחד לעשות שימוש בטכנולוגיות חדשות כדי לפנות לאזרחים.

שמעון פרס - קמפיין עידד הצבעה

אחרי שפתח ערוץ יו-טיוב, והשיק את עמוד הפייסבוק שלו עם קליפ מבית מדרשו של נוי אלוש, הוא מצרף אליו את אייל קיציס לצורך קמפיין חשיפה לאפליקציית פייסבוק חדשה שנועדה להעלות את אחוזי ההצבעה בבחירות הקרובות.

לפי נתוני הלמ"ס, בבחירות האחרונות לכנסת הצביעו רק 65.2% מבעלי זכות הבחירה בישראל. על מנת להעלות את האחוז הנמוך יחסית של מצביעים, יצאה לשכת הפרסום הממשלתית בקמפיין חביב ומפתיע, אבל הגוף הממשלתי הותיק הזה כבר הוכיח לנו לאחרונה שהוא יכול להפתיע. במסגרת הקמפיין הופקו מספר סרטונים המראים אנשים המקטרים על המצב, עד ש"משטרת הקיטורים" מגיעה ואוסרת עליהם לקטר מאחר ולא הצביעו בבחירות האחרונות.

עכשיו גם נשיא המדינה נכנס לתמונה, ומנסה להעלות את אחרוזי ההצבעה באמצעות אפליקציית הפייסבוק 'בוחר מביא חבר', דרכה יכולים הגולשים להזמין את החברים שלהם להצביע בבחירות הקרובות, ואף להיות מדווחים בזמן אמת אם אכן יממשו את זכותם.המדור חייב להודות שהוא תומך בקמפיינים האחרונים ולא רק בגלל שהם משעשעים וחביבים.
תגובות
אין תגובות למאמר