כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חגיגות הקפאין של 'קראפט פודס'

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.12.2012
/ 15:14

חברת 'קראפט פודס ישראל', הנציגה המקומית של תאגיד המזון השני בגודלו בעולם והמשווקת בישראל מותגי על כגון- עוגיות אוריאו, שוקולד מילקה, טובלרון ועוד, החליטה לחגוג עם מפיצי החברה שנה מוצלחת במיוחד של מותג הקפה ג'יקובס.

בשנה האחרונה, המשיך מותג ג'יקובס את מגמת הצמיחה הגבוהה שלו ובסס את מעמדו בקטגוריה האיכותית של 'הקפה המיובש בהקפאה'- הקטגוריה הצומחת בתחום וכן הרחיב את קו מוצרי הקפה תחת המותג עם השקת קפה שחור - Jacobs Black. בשל כך, החליטה עפרה למפרט, מנכ"לית החברה, לכבד את הצוות העמל סביב המותג, בדגש על עובדי ומפיצי חברת 'דיפלומט', בראשות המנכ"ל רועי נעמן וכן משרד הפרסום של החברה JWT

בין השאר, תזמן  קראפט את העובדים, ביום שילשי הקרוב (25/12) למועדון 'זאפה' הרצליה, שם ישמעו המשתתפים על התוכניות העתידיות של המותג וכן יהנו מארוחת ערב עשירה, פעילות על חושית, וכן מהופעה של הסטנדאפיסט שחר חסון.

באירוע יערך טקס מיוחד בו יצוין הפרס היוקרתי בו זכתה 'דיפלומט' מקראפט העולמית. דיפלומט, נבחרה וזכתה בתואר "המפיץ המצטיין לשנת 2012 במזרח התיכון ובאפריקה" וזאת על פעילותה עם קפה ג'יקובס, שסייעה להביא את המותג להישג המרשים של צמיחה ב-24% בשוק הקפה תחרותי.

את הערב תפיק חברת SWISS בניהולו של רותם סויסה.

 

תגובות
אין תגובות למאמר