כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סוכנים ונוסעים- כנס ישראל לתיירות 2012

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.12.2012
/ 16:58

חברת 'ארטרא' ארגנה זו השנה השנייה ברציפות את כנס ישראל לתיירות תחת הכותרת – 'Where Else Israel Tourism Convention 2012', שהתקיים בין התאריכים 29/11-5/12 ביוזמת משרד התיירות ובשיתוף עם חברת התעופה אל-על והתאחדות המלונות בישראל.

בכנס השתתפו כ- 150 סוכני נסיעות אשר הגיעו לישראל ממגוון מדינות וביניהן ארה"ב, קנדה, ברזיל, איטליה, גרמניה, צרפת, רוסיה וסין. כ- 16 עיתונאים מרחבי העולם הגיעו במטרה לסקר את הכנס שמטרתו העיקרית הייתה לחשוף סוכני נסיעות למבחר אתרי תיירות מגוונים בישראל ובכך לעודד ולקדם תיירות נכנסת לישראל. 
 
כנס סוכני נסיעות 2012 
 
הכנס נפתח בערב גאלה חגיגי בבניין האופרה הישראלית בתל אביב, בנוכחות שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב. משתתפי הכנס סיירו אל מאחורי הקלעים של בימת האופרה ובהמשך צפו במופע שכלל את הלהיטים הגדולים של קטעי האופרה המפורסמים.
 
כנס סוכני נסיעות 2012
 
במהלך שבעת ימי הכנס התארחו הסוכנים במספר מלונות מובחרים ברחבי הארץ והשתתפו בסיורים באתרי תיירות באזורים שונים בארץ. הסיור החל בעיר תל אביב בה סיירו המשתתפים בשכונת נווה צדק ובנמל יפו ואף נהנו מסיור חיי הלילה של העיר. בהמשך ביקרו בקיסריה, הגנים הבהאיים והמושבה הגרמנית בחיפה, ים המלח ואזור מצדה. באזור הצפון ביקרו המשתתפים באתרים קדושים כגון כפר נחום, הר האושר וסיור במוזיאון הסירה בקיבוץ גינוסר. בהמשך צפו המשתתפים במופע 'טיבריום' על המים בטבריה. באילת, ביקרו המשתתפים בין היתר בריף הדולפינים, התפנקו בעיסוי במתחם הבריכות של 'סתלבט על המים' ונהנו ממופע החלקה על הקרח בפארק הקרח החדש שבעיר.

כנס סוכני נסיעות 2012
 
הסיורים נחתמו בעיר ירושלים עם ביקור במצודת מגדל דוד, מוזיאון ישראל, סיור בשוק ובעיר העתיקה.
 
אירוע הסיום החגיגי התקיים במערת צדקיהו בירושלים בהשתתפות מנכ"ל משרד התיירות- נועז בר-ניר, ראש עיריית ירושלים- ניר ברקת, מנכ"ל 'אל-על'- אליעזר שקדי ובהשתתפות בכירים נוספים מתעשיית התיירות של ישראל. באירוע נהנו המשתתפים ממופע מוזיקלי של זיו יחזקאל אשר הפעיל את הקהל על ידי דרבוקות ותופים. בסיום ערב מכובד זה, יצאו משתתפי הכנס לסיור חיי לילה בעיר ירושלים.

כנס סוכני נסיעות 2012
 
בנוסף לסיורים, נפגשו הסוכנים עם מלונאים של אזור תל אביב וירושלים במטרה להכיר את מגוון המלונות המוצעים לתייר. כמו כן, התקיימו פגישות בין הסוכנים לבין סוכנויות נסיעות מישראל לצורך בחינת שיתופי פעולה.
 
כנס סוכני נסיעות 2012
(צילום: צילום: ניר שמול ועמית אלפונטה)
 
ארגון והפקה: ארטרא בע"מ
 
צילום: ניר שמול ועמית אלפונטה
 
דיילות: סטלה ספיבק + איוונטאקט
 
רישום: איוונטאקט 
 
דפוס: יורם מויאל 
 
אורקולי: סימול
 
גראפיקה: סטודיו קליימקס
 
הסעות: הורן את ליבוביץ ואלישע הסעות
תגובות
אין תגובות למאמר