כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עושים צחוק בירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
20.11.2012
/ 9:07

'חמשושלים' - פסטיבל תרבות ותיירות החורף של ירושלים יוצא לדרך בפעם השמינית. במשך ארבעה סופי שבוע בחורף, חוגגים בירושלים את כל מה שיש לעיר להציע. במהלך האירועים, תלבש עיר הבירה חג מדי סופשבוע בדצמבר עם מאות אירועי תרבות, מופעים, קונצרטים תערוכות, מחול ותיאטרון עד השעות הקטנות של הלילה, לצד אטרקציות תיירותיות , סיורים ייחודיים  וחוויות קולינאריות בכל רחבי העיר . 

פסטיבל התרבות 'חמשושלים' מושך אליו עשרות אלפי מבקרים מדי שנה ומציע שילוב של מאות אירועי תרבות איכותיים לצד אטרקציות תיירותיות וקולינאריות שיתקיימו במרוכז במהלך ארבעה סופי שבוע של חודש דצמבר בירושלים. בזכות שיתוף פעולה גורף של כל מוסדות התרבות, התיירות והקולינריה בירושלים  המבקרים באירועים מוזמנים לבלות בסופי שבוע עד השעות הקטנות של הלילה בכל אזורי העיר.

עושים צחוק מעבודה

הנושא המרכזי של 'חמשושלים' 2012 הוא הומור. בסופי השבוע יחכו למבקרים בעיר עשרות מופעי הומור ישראלי, ירושלמי ,תנכ"י ובינלאומי, אמני סטאנד-אפ, סאטיריקנים, קומדיות, ספרות ושירה הומוריסטית, הומור באמנות, קומיקס, וסיורים תיאטרליים מצחיקים לכל המשפחה.

מיטב היוצרים והבדרנים הישראלים יגיעו להצחיק את הקהל הירושלמי, ביניהם- גברי ואורי בנאי על הומור בתיאטרון ירושלים; דן אלמגור, שיתחקה אחרי מקורות ההומור הירושלמי בסדרת מפגשים בימק"א; יוסי אלפי עם סיפורי צחוק ירושלמים; הקריקטוריסט מישל קישקה שיזמין 'אורחים' ירושלמיים מאוירים במגדל דוד; מרתון אמני סטאנד-אפ של תיאטרון האינקובטור; קומדיות קלאסיות בתיאטרון החאן; צחוקים מהסרטים בסינמטק; הומור בספרות ושירה בבית עגנון; הצגות ילדים מצחיקות במיוחד של תיאטרון הקרון ועוד.

לכבוד האירועים,בתי המלון בירושלים יציעו חבילות סוף שבוע במחירים אטרקטיביים והטבות עם מגוון אטרקציות לנופשים, והמסעדות הירושלמיות יציעו תפריטי 'חמשושלים' מיוחדים במחירים מוזלים בסופי שבוע. 

'חמשושלים'  מתקיים זו השנה השמינית ביוזמת הרשות לפיתוח ירושלים ,עיריית ירושלים והחברה העירונית אריאל ובשיתוף משרד התיירות ומשרד רה"מ.

תגובות
אין תגובות למאמר