כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסעות בעקבות החנוכיות

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.11.2012
/ 14:05

לכבוד החג המתקרב וכדי לתת עוד מענה לזמנים בהם צריך להשקיע מעט יותר בילדים, חברת 'ליר בגליל' תערוך בחג חנוכה הקרוב טיולים יחודיים בעקבות החנוכיות בצפת ובירושלים. הסיורים יתקיימו בין התאריכים 9-14/12.

סיור החנוכיות בצפת יכלול קבלת פנים, וכמובן סופגניות. סיור בבית הבד של סבא חביב: אחד ממייסדי כפר מג'אר שבגליל, מגדל עצי זית ומיצר שמן מאז 1913. באמצעות בית עתיק, אבן רחיים ומכבש ידני מפיק חביב את שמן הזית המשובח ביותר בגליל. לאחר הביקור בבית הבד, ימשיך הסיור בסמטאות של צפת בין בתי הכנסת העתיקים. בין היתר, יבקרו המטיילים בבתי הכנסת העתיקים ויחושו את אווירת החג כולל הדלקת נרות בבית הכנסת.

בין סמטאות העיר העתיקה נמצאת גלריה ליצור נרות. האורחים יבקרו גם בה וישמעו על משמעות הנרות ודרך עשייתם ויחד נדליק את האור בצפת. 

במהלך סיור החנוכיות בירושלים יהנו המבקרים טעימות חג (שמן זית, סופגניות, לביבות) בשוק מחנה יהודה שילוו בסיור ערב בסמטאותיה  של שכונת נחלאות, חוויה של אור וצבעים, קולות וריחות. המבקרים ישמעו סיפורים ושירים על "ירושלים של פעם", יסתובבו בין הבתים ובין השכונות, ויראו חנוכיות שונות ומגוונות, גדולות וקטנות המפרסמות את נס החנוכה.

תגובות
אין תגובות למאמר