כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בובה של פסטיבל בירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.11.2012
/ 12:07
'תיאטרון הקרון' הירושלמי, המתמחה בהצגות תיאטרון בובות לילדים, הודיע כי יציג בחג החנוכה מבחר הצגות וסדנאות יצירה ייחודיות במחירים שיתאימו לכל כיס- 10-25 שקלים בלבד לכרטיס.

במסגרת אירועי חג החנוכה יועלו בתיאטרון הצגות אשר זכו לאהדה רבה בקרב הילדים ולביקורות מעולות ביניהן חכמי חלם, קורדרוי, איפה גברת גבאי?, פיראט באמבט ועוד, לצד קלאסיקות כמו פטר והזאב. כמו כן, יועלו הצגות וסדנאות חדשות וייחודיות המותאמות במיוחד לחג החנוכה- הסופגניה שהתגלגלה, דומה ודומי-הצגה ולביבה, סביבון ההפתעות ועוד.

ההצגות והסדנאות יתקיימו במהלך חג החנוכה, בין התאריכים 8-16 לדצמבר, בשיתוף עם פסטיבל חמשושליים, ויחלו מהבוקר באולם הבית של תיאטרון הקרון. בנוסף יתקיימו הצגות בשכונות הירושלמיות ימין משה ומשכנות שאננים.

ההצגות מותאמות לילדים החל מגיל שנתיים ועד גיל 12. לפעוטות ישנן הצגות ייחודיות במהלכן הם יכולים לחוות חוויה חושית כוללת המאפשרת להם לחוש, לשמוע ולחוות מקרוב את הבובות והסיפור.

לדברי מנכ"לית תיאטרון הקרון והמנהלת האמנותית של הפסטיבל, דליה יפה מעיין, תיאטרון קרון שם דגש רב על מגוון רחב של הופעות המיועדות לכל הגילאים, ואשר מציגות את החידושים האחרונים בתחום הבובנאות. התיאטרון מקפיד, בנוסף להצגות הרצות באופן קבוע, לשלב מדי חג הצגות ייחודיות בעלות תכנים המתאימים לרוח החג, על מנת לתת ערך מוסף לבילוי עם הילדים.


חנוכה בתיאטרון הקרון

חנוכה בתיאטרון הקרון
(צילום: אלדד מאסטרו)

(תמונת מסגרת: דאפי ספונר)
תגובות
אין תגובות למאמר