כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

רצים לאוצר בנמל תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.11.2012
/ 13:52
חברת 'אוצר מפעלי ים', המנהלת את נמל תל אביב, תקיים בחג החנוכה (13/12) תחרות משימות אתגרית לכל המשפחה- 'המרוץ לאוצר מפעלי ים'- מסלול תחנות מאתגר הכולל משימות המספרות את סיפורו ההיסטורי של הנמל העברי הראשון. במסגרת הפעילות יתחרו קבוצות מתמודדים שיורכבו מזוגות, משפחה או חברים במסלול תחנות מיוחד המשלב משימות המפוזרות ברחבי הנמל. 

ב'המרוץ לאוצר מפעלי ים' שתתקיים בחנוכה יצטרכו המשתתפים עם שורה של משימות מאתגרות ובכללן בניית מנוף כדוגמת המנוף הסחורות המפורסם הניצב על מזח הנמל, שיחזור תמונות היסטוריות של הנמל, ציור גרפיטי ענק ומשימות נוספות בסגנון "המרוץ למיליון" המספרות באופן חוויתי את סיפורו ההיסטורי והמרתק של הנמל. לאחר הפעילות יוזמנו המשתתפים למתחם מיוחד שיוקם בסמוך לארגז החול שבדק העץ של הנמל ושם יחכו להם סופגניות והפתעות נוספות.  

הפעילות מיועדת למשפחות, זוגות וקבוצות, כאשר על כל אחד מהמתמודדים בקבוצה ללבוש פריט קבוצתי צבעוני מזהה דוגמת כובע מיוחד, שלייקס, עניבה לא שגרתית וכו'. 

'המרוץ לאוצר מפעלי ים" יתקיים ביום חמישי, ה-13/12. ההשתתפות היא ללא תשלום, אך מותנית ברישום מראש באתר הנמל. זמן משוער למרוץ: 3 שעות.
תגובות
אין תגובות למאמר