כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חשיפה ראשונית בשבוע האופנה - גינדי תל אביב

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.11.2012
/ 14:09

אז אמנם שבוע האופנה TLV הסתייים אתמול, אבל לא נשאר לנו יותר מדי מקום לנשימה עד שיחלו ההכנות לנמסיס- 'גינדי תל-אביב - FASHION WEEK'. היום אנחנו מתבשרים על שינוי בתאריכים בהם יתקיים האירוע החדש, בהפקתו של מוטי רייף. שבוע האופנה, שהיה אמור להתקייים בסוף החודש, יעבור לאמצע חודש דצמבר, וזאת בשל אילוצים של אחד השותפים המשמעותיים יותר באירוע.

מ- 'GINDI TLV FASHION WEEK' נמסר היום על בואו של בית האופנה האיטלקי MISSONI לפתיחת שבוע האופנה. לבקשת משפחת מיסוני, מעצבת האופנה אנג'לה מיסוני ומרגריטה מיסוני, תתקיים ביום ראשון בערב ה- 16/12 תצוגת האופנה של MISSONI, אשר תציג בחשיפה עולמית ראשונה את קולקציית PRE FALL 2013 של בית האופנה האיטלקי, ולאחריה יפתח שבוע האופנה למשך 3 ימים מלאים.

בנוסף, בשבוע האופנה יקחו חלק מעצבי האופנה המובילים בישראל. ביניהם- גדעון אוברזון וקארן אוברזון, דורין פרנקפורט, דורית בר אור, יוסף, רזיאלה גרשון, טובל'ה ונעמה חסון, 'שנקר' בשיתוף 'בית התפוצות', דיויד ששון ועוד. 

שבוע האופנה GINDI TLV FASHION WEEK יתקיים במתחם - גינדי תל אביב על ידי חברת גינדי השקעות והריבוע הכחול נדל"ן בשיתוף עם מפיק האופנה מוטי רייף.

מוטי רייף
מוטי רייף
(צילום: רונן אקרמן)
 
הפקה: מוטי רייף

בטיחות: רשגד

לוקחים חלק בהפקה? ספרו לנו
תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  איזו נפילה...מוטי מה אתה עושה ?