כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חג חנוכה שובר שיאים

מאת: חדשות 'מפיק' /
14.11.2012
/ 9:32

שיא העולם בסיבוב סביבונים נקבע בהונג קונג כאשר 377 איש סובבו בו זמנית סביבונים. בגן המדע שבמכון דוידסון לחינוך מדעי מתכננים לשבור השנה את השיא כשלמעלה מ-500 סביבונים ינועו בו זמנית. הדבר יקרה במהלך חג החנוכה הקרוב, בתאריך הסמלי 12/12/2012, בשעה 12 בצהריים ו-12 דקות בדיוק, כאשר יינתן האות ומאות משתתפי האירוע שיגיעו מכל רחבי הארץ, יחלו לסובב ויהיו שותפים לשבירת שיא גינס בסיבוב סביבונים, בגן המדע ברחובות. משתתפים שירצו להשתתף וביחד לשבור את השיא יכולים להירשם מראש באתר האינטרנט של גן המדע, הכניסה חינם לאירוע - בהרשמה מראש באתר האינטרנט.

עוד בחנוכה בגן המדע- לשחק משחקים עם רוח שטות. במהלך שמונת ימי החנוכה מדריכי גן המדע יסבירו את המדע שמאחורי המשחקים האהובים- איך בונים יו-יו וכיצד עפים מטוסי נייר, איך בונים מגדלים לגובה בלי דבק ומסמרים, ומה גורם לסביבון לעמוד במקום מבלי ליפול.

במקום תוצג תערוכת משחקים– NAMASTOY, המציגה מגוון צבעוני ומושך של צעצועים 'חכמים' השייכים לאוסף הצעצועים של אפרת שקד, מעצבת, צלמת ומפתחת צעצועים. כל הצעצועים הוכנו בהודו, בעבודת יד. הצעצועים מפתים לגעת ולהתנסות, לחשוב ולגלות, ומעוררים את הדמיון ואת יצר הסקרנות. בנוסף לצעצועים המציגים מנגנונים מתוחכמים ומפתיעים יוצג בתערוכה אוסף של סביבונים צבעוניים, עשויים מחומרים שונים הממחישים גם הם את העולם המחבר בין הצעצוע ועולם המדע.

תגובות
אין תגובות למאמר