כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מופע ברוח התנדבותית

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.11.2012
/ 9:05
עמותת 'רוח נשית', החותרת לחולל שינוי חברתי באמצעות קידום עצמאותן הכלכלית של נשים נפגעות אלימות בישראל, תקיים השנה את מופע ההתרמה השנתי בסימן- 'על מה את חולמת?'.

מאות אלפי נשים נפגעות אלימות בישראל חולמות להגיע לעצמאות כלכלית, לאחר שנים של חיים בצל מציאות מאיימת וחסרת תקווה. גם לאחר יציאתן ממעגל האלימות הן נאלצות להתמודד עם הצלקות וההשלכות שהאלימות השאירה בהן.

העמותה פועלת כדי לסייע לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, לצמוח ולהתעצם על ידי רכישת ידע מקצועי ומיומנויות תעסוקתיות, שילוב בתעסוקה מכבדת ומתגמלת, ותכנון מקצועי וכלכלי לטווח ארוך. כמו כן פועלת להסרת החסמים המבניים הקיימים בחוק ובמבנה החברתי הכלכלי המקשים על יציאתן של נשים ממעגלי האלימות לעצמאות כלכלית.

כבכל שנה, גם השנה התגייסו לטובת המופע אומנים מובילים- להקת הרוק 'כנסיית השכל' והזמרת דין דין אביב. את הטקס תנחה נשיאת פורום נשות העסקים של רוח נשית, השחקנית יעל אבקסיס

אירוע ההתרמה, הנערך זו השנה החמישית, נועד לגייס כספים, להעלאת מודעות, לרתום מתנדבות ומעסיקים פוטנציאלים שיקלטו נשים נפגעות אלימות למסגרתם. 'רוח נשית' מבוססת על מערך של מתנדבות, המשמשות כמנטוריות ומאמנות לנשים שנפגעו מאלימות, וצוות מקצועי המלווה את הנשים מרגע הגעתן לעמותה ועד עזיבתן לאחר תקופה של כשנתיים וחצי. 

האירוע יתקיים באודיטוריום ע"ש סמולארש באוניברסיטת תל-אביב ב- 29/11.


יעל אבקסיס
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר