כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הכנס המעופף של 'סימנטק'

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.11.2012
/ 11:33

כ- 1,000 משתתפים הגיעו לכנס השנתי של 'סימנטק ישראל', Technology Day 2012, שהתקיים במרכז הקונגרסים 'אבניו' שבקריית שדה התעופה. הלקוחות והשותפים העסקיים של החברה זכו לחוויית כנס ותערוכה ייחודיים שהופקו גם השנה על ידי קבוצת 'אנשים ומחשבים'.


השנה הכנס  נערך בסימן 'Road2Protection', והמחיש את מחזור חיי המידע כמסלול שעוברים הנוסעים והמזוודות בשדה התעופה. 

באווירה זאת זכו המשתתפים בכנס לחוות את ההתרגשות והחוויה של נוסעים בשדה תעופה, והאירוע שעוצב בהשראה זו כלל עמדות קבלה שעוצבו כעמדות Check In, קבלת תג משתתף בצורת דרכון, כניסה למתחם הכנס והתערוכה לאחר מעבר בידוק בטחוני, מתחמים מעוצבים כגון עמדת דיוטי פרי ובתי  קפה, סימנטק כ-Info Desk בשדה תעופה עם מסכי פלזמה שהציגו את המסלולים הטכנולוגיים השונים עם מועדים והשער בו נמצא כל מסלול, טרקלין VIP, אפקטים קוליים של המראות מטוסים, כרוז המאפיין שדה תעופה ועוד.

אירוע סימנטק

כמו כן היה בשטח האירוע גם מתחם מעוצב בהתאם לאופי האירוע של ביתני נותני חסות ושותפים עסקיים מובילים של סימנטק וביניהם: מלם תים, נטקום, בינת מערכות , אמת מחשוב, אמן, VMware, Norton ,  מגזין  Israel Defense , Adacom, טלדור-גלאסהאוס, Trustnet , Redhat,  Sumsung ו- CMS.

את הכנס יזמה והובילה גילי נצר, מנהלת השיווק האזורית בישראל, קפריסין ומלטה בסימנטק שנווטה את הכנס במטרה לשמר ולהעצים את תדמית המובילות של סימנטק בכל הקשור ל-Protecting People and Information וכן לחזק את התשתית שנותן מערך השיווק למכירות לטובת העמידה ביעדים העסקיים. 

הכנס חולק לשלושה מסלולים: אבטחת מידע; טיסה בענן והגנה על נתונים. כן התקיימו כיתות Hands-on  בנושאים שונים כמו הקשחת שרתים, ניהול מערכות ניידות והזדהות חד פעמית חזקה. בבמתחם טרקלין ה- VIP ניתן היה להתנסות בפתרונות  Appliance לגיבוי שהשיקה החברה במסגרת האירוע, והתנסויות במגוון הפתרונות בתחום הענן בביתן שיועד לכך.

אירוע סימנטק

אירוע סימנטק

גילי נצר
גילי נצר
(צילום: יח"צ)
 
אירוע סימנטק
 
אירוע סימנטק
 
אירוע סימנטק
 
אירוע סימנטק
(צילום: ההפקה)

הפקה: מחשבים ואנשים

בינוי: זברה
 
רישום ממוחשב והדפסת QR CODE אישי: Mynet

לקחתם חלק באירוע? ספרו לנו

 

תגובות
אין תגובות למאמר