כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שחקן חדש בתחום האירועים?

מאת: חדשות 'מפיק' /
31.10.2012
/ 9:00

מרכז הקונגרסים הבינלאומי 'בנייני האומה ירושלים' מפיק בימים אלו את הוועידה השנתית למינוף ערים 2012 שתתקיים ב- 26/11, בשיתוף עם חברת 'מידע כנסים'.

עד כה שימש מרכז הקונגרסים רק כמארח לאירועים שונים ומגוונים. בשנים האחרונות, החליט מרכז הקונגרסים לקחת יוזמה ולפתוח מחלקת הפקת אירועים. זהו הכנס הראשון שמפיקה מחלקה זו, אשר בשיתוף עם חברת 'מידע כנסים' תקיים את הוועידה הראשונה למינוף ערים.

הוועידה תעמיד בראש את הנושאים הבוערים על סדר היום של הרשויות המוניציפאליות והתושבים. הוועידה מכנסת ראשי ערים, סגנים, ראשי מועצות מקומיות ודרגי מקבלי החלטות בשלטון המוניציפאלי במטרה ליצר דיון מקצועי ופורום להחלפת ידע בין כל הגורמים המהותיים והמשפיעים בישראל העוסקים במיתוג ומינוף ערים, עבור המשך עשייה פורייה.

מושבי וועידת מינוף ערים יעסקו בתשתיות, יצירה והשבחה של מקורות הכנסה, נדל"ן, ערים חכמות, פיתוח עסקי, רמת השירותים, תרבות ככלי להתחדשות עירונית ועוד. הוועידה תסקור את כל התחומים הנ"ל תוך הבאת ידע תיאורטי ויישומי לשם ביצוע מוצלח של מינוף ומיתוג עיר ויצירת נטוורקינג וקשרים מקצועיים בין מקבלי החלטות לבין נותני שירותים.

 

תגובות
אין תגובות למאמר