כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תככים ומזימות בשבוע האופנה

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.10.2012
/ 12:36
מוטי רייף, איש האופנה, מפיק ובימאי אירועי האופנה, הודיע היום (22/10) על השקת מיזם האופנה החדש – 'גינדי תל-אביב – FASHION WEEK', אשר יערך בין התאריכים 26-28 בנובמבר, במתחם 'גינדי תל אביב' בשוק הסיטונאי בתל- אביב, בחסותם הראשית של חברת 'גינדי תל אביב', ובהשתתפותם של מעצבי אופנה מובילים בישראל.

בכך הודיע רייף על פרישתו משבוע האופנה TLV שייפתח ב- 11/11 במתחם התחנה בעיר, זאת בעקבות סכסוך עמוק בינו לבין שותפו ליוזמה, סמנכ"ל אגודת האופנה אופיר לב. לאחר הפרישה של רייף, ובעקבות הפיצול, תזכה תל אביב לחוות שני שבועות אופנה בטווח של שבועיים.

בין מעצבי האופנה שישתתפו ב'גינדי תל-אביב – FASHION WEEK'- גדעון אוברזון וקארן אוברזון, דורין פרנקפורט, דורית בר-אור, ששון קדם, יוסף, דני מזרחי, טובל'ה ונעמה חסין, 'שנקר' בשיתוף 'בית התפוצות' ועוד.

ממשרד יחסי הציבור של אופיר לב נמסר כי "כל אחד עושה את הבחירות שלו. תעשיית האופנה הישראלית צריכה לשמוח על כך שמתקיימים כאן שבועות אופנה. קודם בחולון. עכשיו בתל אביב".
 
מוטי רייף, מבעלי חברת ההפקות 'מוטי רייף' שבשותפות עם חברת 'פרומרקט', מסר כי הוא גאה להשיק את 'גינדי תל אביב Fashion Week'. "אין לי ספק כי יהיה זה אחד מאירועי האופנה הבולטים ביותר בישראל ובתל אביב בפרט. יהיו לנו עוד הפתעות רבות וטובות במסגרת אירועי האופנה בשבוע זה, ונמסור פרטים נוספים בהמשך. אנו מאחלים לכל המעצבים הצלחה, ובטוחים כי קולקציות אביב-קיץ 2013 החדשות שלהם יקבלו את הבמה הטובה ביותר".
תגובות
אין תגובות למאמר