כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- הסטודנטים של מזרחי נפרדים מאבא

מאת: חדשות 'מפיק' /
21.10.2012
/ 10:57

בנק מזרחי-טפחות פיתח לאחרונה את התכנית 'סטודנטים LIVE', הנותנת מענה לצרכיהם של סטודנטים ומייתר את הצורך בעזרתם ובתמיכתם של ההורים, צורך, שלפי מחקרים רבים מתסכל את הסטודנטים.

השקת התכנית החדשה  תלווה בקמפיין ריאליטי ברשת האינטרנט תחת המסר: "סטודנטים LIVE - מהיום לא צריך אבא בבנק". בקמפיין המיוחד, נבחר בית קפה בתל אביב בו ישנה תנועה ערה של צעירים וסטודנטים, אשר הפך לסט צילומים עבור הקמפיין. בית הקפה רושת במצלמות נסתרות, הקופאית הוחלפה בשחקנית, הוכנו מנות מיוחדות להגשה ועוד. סטודנט אשר הגיע לבית הקפה וביקש לקבל שירות ולבצע הזמנה, זכה לשאלות שונות כגון "מי זה אבא שלך?", "מאיפה אתה?" ועוד. הקופאית נמנעה מלהעניק לו שירות ואף מיד התפנתה ל"לקוחות" אחרים בתור- סטודנט ואבא אשר קיבלו שירות מהיר על אותה הזמנה. רק לאחר קבלת השירות, נחשף הלקוח למתיחה. הסרט יופץ באתרי  האינטרנט וברשתות חברתיות.

בנוסף, ימותגו תחנות אוטובוס והאוטובוסים עצמם ברחבי הארץ עם ברקוד QR אשר באפשרותו ניתן יהיה להוריד את הסרטון המיוחד ישירות לסלולר ומכשירי הטאבלט השונים. הבנק אף יערוך פעילות רחבה בקמפוסים ברחבי הארץ, במסגרתה ישולבו 'קאט אאוט' - דמויות אנושיות מקרטון של אבא ואמא עם המסר לסטודנט 'הגיע הזמן להיפרד מאבא'.

 
תגובות
אין תגובות למאמר