כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חיבור חדש ומסקרן בעולם האירועים

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.10.2012
/ 16:41

חיבור חדש ומסקרן בעולם האירועים - המפיק, הבמאי והמנהל האמנותי ג'קי בכר, החליט לקחת את כרמי שימרון (זמרת ,יוצרת ומבצעת) לניהול אישי ושיווק. החיבור מיוחד ויוצא דופן במיוחד, בעיקר בהתייחס לעובדה שבכר לא עוסק בניהול אומנים ושיווק בשנים האחרונות, אם מוציאים מהמשוואה את הקמת חברת 'ראש חוצות' הוא שותף.

החיבור התחיל אחרי שבכר פגש את כרמי בתור במאי, כשעבד איתה על מספר אירועים והתאהב בקול ובנוכחות הבימתית שלה. אחרי שהתיידדו הגיע למסקנה שהקריירה שלה זקוקה לכיוון.

כרמי שנחשפה לקהל בהרכב הנשים 'חמסה', ובשנים האחרונות הייתה הסולנית של 'רוקדים עם כוכבים', מספרת שבחודשים האחרונים היא עובדת על חומרים חדשים ומופעים מיוחדים. רפרטואר אחר ושונה ממה שהייתה רגילה ומכינה את עצמה לקהלים חדשים ומגוונים.
את ההפקה תנהל יעל דוקרקר שגם היא מנוסה מאד בעולם המוזיקה ,הזמרים וההרכבים המוזיקאליים.

עד סוף השנה יושק האלבום החדש של כרמי, עם חומרים מקוריים שכרמי כתבה והלחינה, בעברית ואנגלית, בהפקה מוסיקאלית של גל פדה.

בנוסף, לכרמי רפרטואר חדש ומגוון. היא שרה את הקלאסיקות הגדולות של המוזיקה, מופע חדש יחד עם פטר וורטהיימר על כלי נשיפה - שירי משוררים בעיבודים חדשים ומיוחדים של גיל זהר, Lady C - כרמי שרה את הדיוות הגדולות של רחבת הריקודים - בליווי DJ והרכב נשפנים בניהול מוסיקאלי של ארז קינן, והחיבור של 'רוקדים עם כוכבים' כרמי & גייב - במסיבת ריקודים.

כרמי שימרון
(צילום: יח"צ)
תגובות
אין תגובות למאמר