כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ענת הראל ודן חלוץ רוכבים למען הילדים

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.10.2012
/ 14:45

גלגלים של תקווה דרום, מסע האופניים השנתי של עמותת 'אתגרים' יוצא לדרך זו השנה השלישית ברציפות באזור הדרום ויתקיים בשבת הקרובה אזור בית קמה. המסע יתקיים בחסות ראשית של בית ההשקעות מיטב ובשיתוף מועצה אזורית בני שמעון, קק"ל, דודאים, נגב אקולוגיה ועמותת התיירות 'שדות שקמה בשור'.

האירוע נועד להעלות את מודעות הציבור לשילובם של נכים ובעלי מוגבלויות בחברה כשווים מול שווים, ומתקיים מדי שנה בעמק יזרעאל, כאשר ב-3 השנים האחרונות מתקיים גם באזור הדרום. באירוע משתתפים מדי שנה אלפי רוכבים: יחידים, משפחות, קבוצות מאורגנות וחברות עסקיות, חובבים ומקצועיים, נכים ובריאים כאחד. 

מסע 'גלגלים של תקווה דרום' יתקיים ביום שבת ה- 20 באוקטובר ומטרתו העיקרית - גיוס כספים לטובת פעילות של עמותת אתגרים לטובת ילדים ובני נוער נכים ובעלי מוגבלויות באזור הנגב והדרום. 

את המסע יובילו רב אלוף במילואים דני חלוץ אשר מתנדב בעמותה ומשמש כיו"ר מועצת המנהלים שלה, אילן רביב, מנכ"ל 'מיטב' בית השקעות וענת הראל פיינליסטית עונת ה- V.I.P של הישרדות. לצידם ירכבו ילדים ממועדוני האופניים של עמותת אתגרים וכן חברי הנהלת מיטב בית השקעות ועובדי החברה אשר ישתתפו במסע כחלק מתרומתם הפעילה בעמותת אתגרים גם במהלך השנה. 


גלגלים של תקווה דרום
(צילום: יח"צ)

 

תגובות
אין תגובות למאמר