כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

היוגה חוזרת לערבה

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.10.2012
/ 11:56

בהמשך להצלחה בשנים הקודמות, מפגש 'יוגה ערבה' חוזר לסיבוב נוסף, ולמשך סוף שבוע אחד, הערבה כולה תלבש יוגה- 25 מתחמי תרגול של מיטב המורים מהזרמים השונים יפתחו לאורכה של הערבה.

האירוע יתקיים בין התאריכים 1-3 בנובמבר וייצור חיבור של האזור, הנוף והמרחב שבערבה עם עולם התוכן ותרגול היוגה באירוע ייחודי מסוגו בעולם כולו- 140 ק"מ של יוגה. היוזמה מגיעה מהערבה עצמה ומתאפשרת תודות לשיתוף פעולה של הערבה התיכונה והדרומית וחבל אילות, בתמיכתן של קרן מיראז', הקרן הפילנתרופית שפועלת לפיתוח הנגב, והרשות לפיתוח הנגב.


במהלך סוף השבוע, יתקיימו מגוון רחב של סדנאות יוגה עם מיטב המורים בארץ, בזרמי היוגה השונים. השנה, נוספו גם סדנאות 'יוגה-לייט' למתרגלים מתחילים, שמעוניינים להכיר את עולם היוגה. בחלק מהסדנאות ניתן יהיה לקבל ייעוץ תזונתי לפי עקרונות היוגה. בנוסף, המשתתפים יצאו לטיולים ומדיטציות במדבר.

בערב שבת (2/11) יתקיים בפארק תמנע מפגש מיוחד לכל באי האירוע, מפגש הפתוח גם לקהל הרחב שמתייר בערבה, במהלכו יזכו המתרגלים לתרגל ולהכיר מורה שיגיע ארצה במיוחד לכבוד האירוע- דש'ן תורמן הניו-יורקי. בין היתר, תתקיים באירוע קבלת שבת משותפת וארוחת ערב על טהרת הצמחונות, ובהמשך  תתקיים הופעה של להקת 'טרה רוסה', אנסמבל היוצר מוזיקה מקורית שמשלבת בין תרבויות שונות מרחבי העולם.


יוגה בערבה 2012
(צילום: חיים יפים ברבלט)

(תמונת מסגרת: יהודה לחיאני)
תגובות
אין תגובות למאמר