כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסע בין החלומות ביפו

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.09.2012
/ 16:38
הפרויקט 'מסע בין חלומות' יעלה בתקופת סוכות בהשתתפות אמנים ישראלים מובילים, יוצרים ובוגרים מהמחלקות לתקשורת חזותית ואמנויות המסך מהאקדמיות המובילות בארץ. התערוכה מתקיימת בשיתוף פעולה עם החברה לפיתוח יפו העתיקה ומהווה עוגן לפעילות התרבותית המתוכננת ביפו העתיקה בתקופת החגים.

בתערוכה ייחשף לראשונה הפרויקט בעל השם הבלתי אפשרי- 'elmonstruodecoloresnotieneboca' - פרויקט חלומות בינלאומי של "אספן החלומות" רוג'ר אומאר, במהלכו נדד ואסף עדויות של חלומות מילדים ברחבי העולם. עדויות אלה במסגרת התערוכה, נהפכו בידיהם של אמנים ומאיירים, אף הם ממדינות שונות, לעבודות המהוות פרשנויות ויזואליות של החלומות שנאספו.

בתערוכה ייחשף גם לראשונה סרט אנימציה מקורי בבימויה של נטע הולצר (אנימטורית בוואלס עם באשיר) ויואב רודה שיעסוק בחלומות של ילדים מהיבטים של מדע ופנטזיה, ושבעקבותיו גם יצא ספר ילדים חדש. הסרט עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית שפיתחה חברת 2to3D שהופכת דו ממד לתלת מימד בטכניקה חדשנית, שמקלה על התהליך עבור האנימטור. תהליך המחקר וכתיבת התכנים לתסריט הסרט ותוכן הספר נעשה בשיתוף עם ד"ר אבן רז, מומחה בחקר השינה והחלימה.

הפרויקט יושק בתערוכה חווייתית ומעשירה לכל המשפחה במוזיאון יפו לעתיקות, במטרה לעורר דיאלוג והתבוננות מחודשת על המושג 'חלומות ומשאלות' ולבחון מאיזה "חומרים" עשויים החלומות שלנו ושל ילדנו.

התערוכה תתקיים בין התאריכים 28 בספטמבר – 20 באוקטובר במוזיאון יפו לעתיקות.

מסע החלומות

מסע החלומות

מסע החלומות
תגובות
אין תגובות למאמר