כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל 'אינדינגב' חוזר להפריח את הדממה

מאת: חדשות 'מפיק' /
06.09.2012
/ 11:53

אחרי חמש שנים מוצלחות, פסטיבל אינדינגב חוזר בפעם השישית ברעש ובצילצולים ועם רשימת אמנים מפוארת שכבר אישרו את השתתפותם.

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 18-20/10 על רקע הנוף המדברי של מצפה גבולות שבנגב. במשך שלושה ימים ושני לילות, יתארחו באוויר הפתוח למעלה מ-70 הופעות של מיטב האמנים ומשפחות האינדי המקומיות, שיתופי פעולה חד פעמיים, סטים חיים ומגוון עצום של התרחשויות אומנותיות ותרבותיות.

בין המופעים באירוע: הבילויים- שחוזרים להופיע לאחר דממה של חמש שנים, נעם רותם, רם אוריון, אוי דיוויז'ן, בלקן במחסן, אלון עדר, לוס כפרוס, אבי עדאקי, שיבת ציון ועוד. בנוסף, יונהגו ערבי נושא אלקטרוניים עם אורחים משלל לייבלים וסטים אלקטרוניים חיים. 

אינדינגב - הבילויים
הבילויים
(צילום: איתי נאמן)

בשטח יוצגו מיצגי אמנות אינטראקטיבית, בלוג חי מהשטח, מתחם שבת, תחנת רדיו עצמאית בשיתוף רדיו 'הקצה' ומתחם קולנוע בשיתוף פסטיבל קולנוע דרום במכללת ספיר, בו יוצגו מיטב היצירות של הקולנוע העצמאי החדש. כמו כן, הפסטיבל חובר זו השנה השנייה למגזין 'אף', עימו יוציא לאור את מגזין 'גרון' שישלב מידע שימושי על הפסטיבל יחד עם יצירה חופשית ברוח הפסטיבל ותעשיית המוסיקה העצמאית בארץ. כחלק מרעיון 'הקוד הפתוח' של הפסטיבל כולו, הקהל מוזמן להקים מתחמים עצמאיים, להעביר סדנאות, להציג אומנות בלב אזור הקמפינג, לקשט את המאהלים, להתחפש ולצבוע את המדבר בצבעים חדשים. 

האירוע, בהפקתם של מתן נויפלד ואסף בן דוד, מתקיים תודות לתמיכתם של קרן מיראז'-ישראל הפועלת לקידום ופיתוח הנגב ותומכת באירועי ויזמי תרבות רבים באזור, בשיתוף עם המועצה האזורית אשכול, אשר תומכת ומלווה את הפסטיבל מיומו הראשון.

אינדי נגב - רם אוריון
רם אוריון
(צילום: גוני ריסקין)


לוקחים חלק באירוע? ספרו לנו
תגובות
אין תגובות למאמר